Sprytni Polacy mają nowy trik na to, jak taniej zatankować diesel, benzynę lub LPG! Z tą metodą, spada też zużycia paliwa

Sprytni Polacy mają nowy trik na to, jak taniej zatankować diesel, benzynę lub LPG! Z tą metodą, spada też zużycia paliwa

benzyna diesel lpg cena

Podaj dalej

Wysokie ceny paliw dają się we znaki wielu Polakom, dlatego kierowcy często poszukują każdej sposobności na tańsze paliwo. Okazuje się, że rodacy mają na to nowy trik, który w dodatku pomaga zmniejszyć zużycie paliwa. Wystarczy wziąć udział w rewelacyjnej akcji specjalnej TUTAJ.

Jak zatankować taniej diesel, benzynę lub LPG?

W akcji wzięło już udział mnóstwo kierowców z Polski. Nic dziwnego, bo kierujący otrzymują bon paliwowy do zrealizowania niemal na każdej stacji. Ponieważ jest on wydawany w formie karty przedpłaconej Mastercard, stacja musi mieć po prostu terminal płatniczy. Wówczas wystarczy zatankować diesel, benzynę lub LPG zupełnie za darmo do limitu kwoty, ustalonej na karcie.

Istnieją dwa progi limitów. Pierwszy wynosi 120 złotych, drugi 60 złotych. To oznacza, że bez opłat można z taką kartą zatankować około połowy baku. Żeby zdobyć bon z tym najwyższym limitem, wystarczy zakupić jeden komplet innowacyjnych opon letnich lub całorocznych Michelin w rozmiarze 18 cali lub większym. 16-calowe lub 17-calowe opony są nagradzane bonem z limitem 60 zł.

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2
fot. Michelin

Oszczędności jest znacznie więcej

Ta oferta ma więcej korzyści niż się wydaje, bo oszczędzamy nie tylko na jednym tankowaniu. Innowacyjne i niedrogie opony Michelin wpływają m.in. na zmniejszenie zużycia paliwa. To zasługa zoptymalizowanego oporu toczenia, który w żaden sposób nie pogarsza przyczepności podczas hamowania. Dodatkowo, nowa technologia EverGrip zapewnia wydłużoną wydajność ogumienia, bo nawet z bieżnikiem 1,6 mm opona skutecznie pracuje na nasze bezpieczeństwo. To oznacza, że prędzej sięgniesz po nowy samochód, niż nowy komplet opon.

Tak niesamowite innowacje zawarto w modelu, który zyskuje coraz większą popularność w Polsce i całej Europie. Mowa o oponach całorocznych Michelin CrossClimate 2, czyli najnowszej generacji najlepszego ogumienia wielosezonowego. Skuteczność działania w każdych warunkach pogodowych jest jeszcze lepsza niż w poprzednich ewolucjach, które już wprawiały kierowców w zachwyt. Osoby stawiające na maksymalną wydajność latem mogą znaleźć podobne nowinki w nowym modelu opon letnich Michelin Primacy 4+ lub wysoce reaktywnych, nowych oponach Michelin Pilot Sport 5. O zaletach każdej z nich i wspomnianej akcji specjalnej – przeczytasz TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News