Safari ze śmiercią w oczach! Lwica otworzyła sobie drzwi do Nissana Patrola pełnego ludzi

Safari ze śmiercią w oczach! Lwica otworzyła sobie drzwi do Nissana Patrola pełnego ludzi

Podaj dalej

W sieci popularność zyskuje nagranie, które udowadnia, że uczestnicy wypraw na safari w Afryce wymagają lepszego przeszkolenia z bezpieczeństwa. Okazało się, że niektórzy kompletnie nie potrafią zablokować drzwi w samochodzie.

Z pozoru dla obserwatora dzikiej natury taka wiedza wydaje się mało przydatna. Perspektywa zmienia się jednak po poniższym nagraniu. Widać i słychać na nim jak kobiety rozczulają się nad „koteczkami”, czyli lwią gromadką. Jedna z lwic podeszła pod same drzwi samochodu, co początkowo wydawało się niezwykłą możliwością zobaczenia lwa z bliska.

Przerażający moment

I’m just gonna grab a snack from r/IdiotsInCars

Miny uczestnikom safari szybko zrzedły, gdy owa lwica złapała pyskiem za klamkę i otworzyła sobie drzwi. Rozległ się głośny pisk i na szczęście udało się szybko zamknąć drzwi. – Nie wiedziałam, że one tak potrafią – powiedziała kobieta. Zapytano ją, czy je zablokowała. Odpowiedziała, że tak. Gdy dopytali czy jest pewna, odparła „mam nadzieję”.

Przez moment widać jednak czerwone pole przy klamce wewnętrznej. To w starszych japońskich samochodach oznacza, że drzwi… nie są zablokowane. Na szczęście obyło się bez kolejnej weryfikacji przez wygłodniałe stado lwów i uczestnicy safari odjechali dalej. Nie da się jednak ukryć, że każda osoba w samochodzie powinna zostać uświadomiona jak drzwi zablokować.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News