Rowerzystka leciała kilkadziesiąt metrów w powietrzu. Wstrząsające nagrania z wypadku skazańca w SUV-ie

Rowerzystka leciała kilkadziesiąt metrów w powietrzu. Wstrząsające nagrania z wypadku skazańca w SUV-ie

Podaj dalej

Tragiczny wypadek zarejestrowano na ulicach rosyjskiego Pskowa. Przestępca gnał kradzionym SUV-em i rozjechał rowerzystkę, która przejeżdżała przez przejście dla pieszych. 27-latek próbował uciec.

Filmy z momentu wypadku są zatrważające

Do zdarzenia doszło w sobotę, 15 sierpnia 2020 r. o godz. 17:15. Na przejście dla pieszych wjechała 25-letnia rowerzystka i niestety Kierowca białego Hyundaia ix30 był tak rozpędzony, że nie próbował nawet korygować toru jazdy lub hamować. Trafiona kobieta przeleciała w powietrzu kilkadziesiąt metrów. Nagrania z momentu zdarzenia są wyjątkowo szokujące.

Rowerzystka zmarła na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Po uderzeniu maska SUV-a otworzyła się i 27-letni kierowca rozbił się na chodniku, gdzie potrącił jeszcze 61-latka (doznał urazu głowy). Sprawca tragedii próbował zbiec z miejsca zdarzenia, ale świadkowie go obezwładnili, a następnie przekazali policji.

Dopiero co wyszedł z więzienia

Okazało się, że schwytany mieszkaniec rejonu pytałowskiego w obwodzie psowskim (sąsiaduje z Łotwą) ma już bogatą kartotekę kryminalną, bowiem niedawno został zwolniony z więzienia. Feralnego dnia sprawca ukradł Hyundaia, którym dokonał masakry, spod jednego z centrum handlowych w Pskowie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News