Rosjanin zjadł mentosa i rozbawił wszystkich do łez. Niesamowicie wyjaśnił typa, który zablokował przejście dla pieszych

Rosjanin zjadł mentosa i rozbawił wszystkich do łez. Niesamowicie wyjaśnił typa, który zablokował przejście dla pieszych

Podaj dalej

Blokowanie przejść dla pieszych to niestety częsty obrazek w miastach na całym świecie. Obywatele Rosji czasem wyjaśniają takich delikwentów w nietuzinkowy sposób. Warto zobaczyć te nagrania.

Sekretne przejście

Przykładem tego jest sytuacja z Pietrozawodska w Republice Karelii. Na filmie z 9 sierpnia 2019 r. nagrano jak pieszy otworzył sobie tylne drzwi Łady i przeszedł na drugą stronę przez cudzy samochód. Film mocno rozbawił internautów, ponieważ to jeden z zabawniejszych sposobów na wyjaśnienie kierowcy blokującego pasy. Ktoś nawet dosypał błyskotliwy komentarz sugerujący, że pomysłowy mężczyzna powinien zostawić otwarte drzwi dla następnego pieszego.

Inni z kolei dociekali, czy facet czasem przed chwilą nie zjadł mentosa, po którym w reklamach ludzie wpadali na ciekawe pomysły. Taką scenę można było zresztą już zobaczyć w parodii mentosa w teledysku Foo Fighters do piosenki „Big Me”. Tam „dresiarz” po zjedzenie „footosa” przeszedł przez długą limuzynę bizneswoman. Ten zabawny fragment zobaczycie poniżej.

W Rosji są na takich sposoby

To zresztą nie pierwszy przypadek robienia psikusa stającym na pasach. Kiedyś słynne było nagranie z 19 maja 2013 r. z rosyjskiego Jarosławia. Tam mężczyzna postarał ukarać kierowcę, który gwałtownie zahamował już na „zebrze”, po której szli ludzie. Facet przespacerował się bowiem po masce Opla Astry, o co kierowca miał trochę pretensji. Nie da się jednak ukryć, że sam sprowokował sytuację, którą zobaczycie na filmie poniżej.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News