Rewelacyjny sposób na obniżenie cen za diesel, benzynę lub LPG! Polacy sami się sobie dziwią, dlaczego nie wpadli na to wcześniej

Rewelacyjny sposób na obniżenie cen za diesel, benzynę lub LPG! Polacy sami się sobie dziwią, dlaczego nie wpadli na to wcześniej

Sposób na tańszy diesel, benzynę, LPG

Podaj dalej

Paliwo w Polsce jest drogie, ale są sposoby, aby chociaż na chwilę obniżyć rachunki za diesel, benzynę lub LPG. Polacy coraz chętniej korzystają bowiem z rewelacyjnej promocji, która uprawnia nawet do darmowego tankowania. Oferuje to akcja specjalna, którą opisano TUTAJ.

Z tą kartą diesel, benzyna i LPG dużo taniej

Dzięki tej promocji, można zatankować za darmo około połowy baku, bowiem do wartości 120 złotych. Wystarczy do tego karta przedpłacona Mastercard z limitem kwotowym. To oznacza, że za paliwo można zapłacić na dowolnej stacji, która ma terminal płatniczy. Należy się jednak pospieszyć, bo akcja specjalna trwa tylko do 30 maja 2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

Kartę można zdobyć TUTAJ, jeśli wybierzemy i zakupimy komplet innowacyjnych oraz niedrogich opon całorocznych lub letnich Michelin. Jeśli nie dokonamy zwrotu towaru, wysłana zostanie do nas wspomniana karta przedpłacona. W przypadku nabycia opon w rozmiarze 16 lub 17 cali, limit na karcie wyniesie 60 zł. Jeżeli będą to opony na felgi 18-calowe lub większe, to środki będą 2 razy większe (120 zł).

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2
fot. Michelin

Benefity na długo

To jednak nie koniec korzyści, bo kierowcy mogą sporo zaoszczędzić także dzięki stosowaniu wspomnianych opon. Przykładowo coraz popularniejsze ogumienie całoroczne Michelin CrossClimate 2 ma zoptymalizowany opór toczenia. To zaś wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa. Oprócz tego, opona ta charakteryzuje się imponującymi osiągami w każdych warunkach pogodowych, co potwierdzają wyniki testów. Ważne jest też to, iż wydajność nie spada przez lata, bowiem parametry utrzymują się nawet, gdy stępimy bieżnik do poziomu 1,6 mm.

Oczywiście wydajność topowych opon letnich zawsze będzie większa niż całorocznych, dlatego kierowcy, którzy poszukują takich opon powinni zwrócić szczególną uwagę na inny model. Mowa o Michelin Primacy 4+, która oferuje znakomite hamowanie na mokrej nawierzchni (najwyższa klasa A). Dzięki technologii EverGrip, właściwości nie zanikają aż do całkowitego zużycia opony. To zajmie jednak trochę czasu, bowiem bieżnik jest znakomicie trwały. To zresztą nie jedyna innowacyjna opona Michelin, która uprawnia do otrzymania karty na paliwo. Resztę gamy promocyjnej poznasz TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News