Rewelacyjne informacje dla lubiących tankować diesel, benzynę lub LPG na stacjach PKN Orlen! Polacy będą bardzo szczęśliwi

Rewelacyjne informacje dla lubiących tankować diesel, benzynę lub LPG na stacjach PKN Orlen! Polacy będą bardzo szczęśliwi

Nowe zasady tankowania na stacjach PKN Orlen

Podaj dalej

Wielu kierowców w Polsce bardzo lubi tankować na stacjach PKN Orlen. Nie tylko ze względu na świetną jakość paliw, ale i ofertę dodatkową całego obiektu. Teraz państwowy koncern zdradził rewelacyjne informacje, które bardzo spodobają się Polakom tankujących diesel, benzynę lub LPG właśnie na Orlenie.

Diesel, benzyna lub LPG z Orlenu w drodze na zagraniczne wakacje

Tankowanie na stacjach PKN Orlen niesie ze sobą wiele korzyści. Nie chodzi tylko o to, że w niektórych punktach ceny paliw są bardzo atrakcyjne. To także możliwość zbierania punktów w programie VITAY, które można wymienić na rabaty lub konkretne produkty ze sklepu VITAY. Okazuje się, że wkrótce będzie to łatwiejsze nawet podróżując przez Europę.

Stacja ORLEN
fot. PKN ORLEN

Jak wynika z zapowiedzi ogłoszonych w „Magazynie GO!”, do 2030 r. w Europie Środkowo-Wschodniej będzie funkcjonować co najmniej 3 500 stacji Orlenu. Obiekty z charakterystycznym orzełkiem wkrótce rozprzestrzenią się m.in. w Polsce w ramach przejęcie części punktów od Lotosu. Nowe stacje znajdą się także w Niemczech, Litwie, Czechach, Słowacji i Węgrzech. Dzięki temu wyjazd do Chorwacji będzie możliwy z tankowaniem praktycznie tylko na Orlenie!

Orlen rośnie w siłę

Na razie nie można oszacować dokładnej liczby nowych stacji w poszczególnych krajach. Można jedynie wyliczyć obiekty, które powstaną po realizacji fuzji Orlenu z Lotosem. Wówczas Grupa Orlen zwiększy sieć stacji na Słowacji do 88 obiektów, a z kolei na Węgrzech będzie ich aż 144. Łącznie do końca dekady przybędzie około 600 nowych stacji polskiego koncernu. Grupa Orlen szacuje, że dzięki temu zysk EBITDA z sieci detalicznej wzrośnie półtorakrotnie do ok. 5 mld złotych.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News