Przed tobą sprzątanie samochodu lub domu? Zrób to testując za darmo nowoczesne urządzenia Karcher. Jedno może być twoje!

Przed tobą sprzątanie samochodu lub domu? Zrób to testując za darmo nowoczesne urządzenia Karcher. Jedno może być twoje!

Odkurzacz bateryjny Karcher HV 1/1 Bp

Podaj dalej

Sprzątanie samochodu lub domu nie bywa ulubionym obowiązkiem Polaków. Zazwyczaj oznacza to wyprawę lub pracę z urządzeniami, w których kablach można się nieźle zaplątać. Jednak technika poszła już tak do przodu, że dziś można to robić urządzeniami na baterie. Wbrew pozorom z takich rozwiązań korzystają nawet specjaliści. Możecie się o tym zresztą przekonać i to za darmo, a następnie wygrać jedno z takich innowacyjnych urządzeń.

Jak zostać testerem urządzeń bateryjnych Karcher?

Jeżeli do końca lipca wypełnisz formularz na stronie Karcher (tutaj) możesz wziąć udział w testach nowoczesnych sprzętów, które nie wymagają żadnych kabli. Powinny zrobić to zwłaszcza osoby, które sprzątaniem zajmują się zawodowo, bowiem może to okazać się rewolucyjnym ułatwieniem ich pracy. Współczesne rozwiązania firmy Karcher są w stanie spełnić naprawdę wygórowane wymagania. Świetnie sprawdzają się w warunkach, gdzie ciężko o dostęp do zasilania.

Odkurzacz Karcher
fot. Karcher

Mało tego, jeżeli zgłosisz się do testowania, weźmiesz udział w losowaniu praktycznej myjki do okien WV. Wśród sprzętów, jakie za darmo możesz wypróbować jest zasilana bateriami myjka wysokociśnieniowa bez podgrzewania wody oraz odkurzacz uniwersalny do profesjonalnych zastosowań. Możesz dostać także niezwykle praktyczny i skuteczny odkurzacz ręczny, świetnie nadający się m.in. do samochodu. Są także sprzęty bardziej przydatne w ogrodzie, np. dmuchawa do liści oraz podkaszarka.

Czy urządzenia bateryjne nie są trochę gorsze?

Być może części z was urządzenia sprzątające na baterie kojarzą się z tanimi, chińskimi gadżetami. To jednak nie ma nic wspólnego z tym, co oferuje firma Karcher, która projektuje sprzęt tak, aby nadawał się nawet dla profesjonalistów. Urządzenia bateryjne Karcher działają w oparciu o unikatową Platformę Bateryjną. Oznacza to, że jedną, zunifikowaną baterią można zasilać wiele różnych urządzeń. To doskonałe rozwiązanie przyjazne dla portfela, ale i naszej planety! Firma Karcher przywiązuje bowiem niezwykle dużą wagę do wpływu na środowisko.

Dmuchawa do liści Karcher
fot. Karcher

Te sprzęty cały czas także ewoluują i dostosowuje się je do wysokich wymagań klientów. Z tego względu tak ważne dla firmy Karcher są programy testowe, w których ludzie mogą w praktycznych zastosowaniach sprawdzić możliwości, ale i zasugerować nowe pomysły. Dzięki takim inicjatywom Karcher co chwilę tworzy coraz bardziej wygodne i skuteczne urządzenia. Jeżeli jesteście zainteresowani przetestowaniem urządzeń i ewentualnym wygraniem jednego z nich, zgłoście się tutaj.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News