Polscy kierowcy w szoku. Diesel, benzyna lub LPG dostępne bez opłat za kilkadziesiąt litrów. Wystarczy ta jedna rzecz

Polscy kierowcy w szoku. Diesel, benzyna lub LPG dostępne bez opłat za kilkadziesiąt litrów. Wystarczy ta jedna rzecz

Podaj dalej

Analitycy nie mają dobrych prognoz dla kierowców. Paliwa będą na razie tylko drożeć, dlatego każda forma obniżenia kosztów tankowania jest na wagę złota. Tak się składa, że Diesel, benzynę, ale też LPG można zatankować zupełnie bez opłat. Dostępne jest kilkadziesiąt litrów dla każdego, kto spełni określony warunek. Szczegóły TUTAJ.

Na czym polega promocja?

Tegoroczna zima była wyjątkowo długa, ale w niektóre rejony Polski już raczej nie powróci. Z tego względu wchodzimy w okres, w którym rodacy masowo zmieniają opony z zimowych na letnie. Niewiele osób jednak wie, że za zmianę opon można też dostać kartę na darmowe paliwo. Do wykorzystania na dowolnej stacji paliw jest wtedy nawet 120 złotych na Diesel, benzynę lub LPG (tę promocję opisano TUTAJ).

Wystarczy zmienić dotychczasowe ogumienie na nowe opony Michelin, a wówczas ich nabywca otrzymuje kartę przedpłaconą Mastercard. W zależności od rozmiaru opon, będzie ona zasilona kwotą 60 lub 120 złotych. Tę mniejszą wartość uzyskają nabywcy opon letnich Michelin w rozmiarach 16 i 17 cali. Zakup 18-tek lub większych jest nagradzany bonami o wartości 120 zł (TUTAJ zobacz co możesz wybrać).

Karta przedpłacona Michelin

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Trzeba jednak się pospieszyć. Karty 60 zł zarezerwowano dla pierwszych 3400 kontrahentów. Z kolei kart 120 zł jest tylko 1600. O przyznaniu karty decyduje tylko kolejność zamówień TUTAJ. Promocja trwa od 8 marca 2021 r. do 30 kwietnia 2021 r. Jeśli po tym terminie pozostaną jeszcze niewykorzystane karty, okazja do jej zdobycia zostanie wydłużona do wyczerpania zapasów.

Z czego wybieramy?

Czy warto kupić opony Michelin? Na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli od różnych producentów, ale to właśnie francuski gigant najmocniej stawia na nowe technologie. Dzięki temu udaje im się tworzyć produkty o parametrach praktycznie nieosiągalnych dla konkurencji. Jedną z takich nowinek jest technologia EverGrip, która zapewnia przyczepność nawet przy 1,6 mm bieżnika! Zastosowano ją m.in. w modelu opon Michelin Primacy 4.

Opona letnia Michelin Primacy 4

Jeżeli dysponujemy pojazdem o dużej mocy, to możemy kupić też coś, na czym będzie można wyszaleć się na torze. Mowa o oponach Michelin Pilot Sport 4S, które zapewniają komfortową jazdę na co dzień, a zarazem możliwość agresywnej jazdy po torze. To specjalnie wzmocnione ogumienie występuje także w wersji dla SUV-ów, po które coraz częściej sięgają Polacy. O tym, że jest to produkt z najwyższej półki świadczy fakt, że Michelin Pilot Sport 4S jest zakładany na pierwszy montaż w Ferrari czy Porsche.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Ponieważ pogoda potrafi często płatać figla, to wiele osób poszukuje dobrych opon całorocznych. Dziś technologie pozwalają na stworzenie takiego wszechstronnego ogumienia, które będzie bezpieczne w każdych warunkach. Takim modelem jest Michelin Crossclimate+, który jest dużo trwalszy niż całoroczne opony konkurencji. Ten genialny produkt występuje także w dedykowanej wersji dla aut dostawczych i można go znaleźć pod nazwą Michelin Agilis Crossclimate.

Michelin Crosscliamte+

Tyle korzyści

Za zakup dowolnych opon wymienionych powyżej (rozmiar od 16 cali wzwyż) można dostać wspomniane karty przedpłacone Mastercard. Oprócz zyskania znakomitej jakości opon na lata, otrzymuje się zatem bon na paliwo do wykorzystania na Diesel, benzynę lub LPG. Z karty można skorzystać na dowolnej stacji. Szczegóły promocji oraz dokładne dane opon można znaleźć TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News