Polscy kierowcy są zaskoczeni, że przysługuje im nawet 120 zł na paliwo. Diesel, benzyna i LPG z dowolnej stacji

Polscy kierowcy są zaskoczeni, że przysługuje im nawet 120 zł na paliwo. Diesel, benzyna i LPG z dowolnej stacji

Podaj dalej

Od taniego paliwa na stacjach polscy kierowcy zdążyli się już odzwyczaić. Wyższe ceny za Diesel, benzynę i LPG wpływają nie tylko na koszty naszej jazdy, ale i ceny w sklepach. Jednak teraz jest dobry moment, aby skorzystać z dopłaty nawet 120 zł do każdego paliwa na dowolnej stacji. Dokładne szczegóły są TUTAJ.

Jak zdobyć te 120 zł?

karta przedpłacona Michelin

W całej akcji chodzi o to, że do rozdania są karty przedpłacone MasterCard, którymi można dokonać transakcji na każdej stacji paliw. Podjeżdżasz do instrybutora, tfu, dystrybutora i tankujesz Diesel, benzynę lub LPG. Wystarczy zmienić opony, na co jest już chyba najwłaściwsza pora. Zmienić w sensie zostawić stare i kupić nowe, ale za to takie, które starczą ci na lata (TUTAJ dowiesz się dlaczego).

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Karta na najwyższą wartość, czyli 120 zł przysługuje jednak tym, którzy zakupią TUTAJ innowacyjne opony letnie MICHELIN w rozmiarze minimum 18 cali lub większe. Trzeba się jednak pospieszyć, bo do rozdania jest nie więcej niż 1600 bonów. Jeżeli kupicie ogumienie pod felgi 16-tki lub 17-ki, to wtedy czeka na was karta o wartości 60 zł, ale nie więcej niż 3400 egzemplarzy. Akcja zaplanowana jest do końca kwietnia 2021 r., zatem nie zostało zbyt wiele czasu na zdobycie bonu.

Z czego wybrać?

Opona letnia Michelin Primacy 4

W celu odebrania karty na paliwo można wybrać opony, które najbardziej będą pasowały do naszego auta. Takim podstawowym wyborem do zwyczajnej jazdy kompaktowym autem są najczęściej opony letnie MICHELIN Primacy 4. Posiadają one niezwykłą technologię EverGrip, która sprawia, że nawet, gdy bieżnik zostanie zdarty do 1,6 mm… one nadal działają! Jest zasługa innowacyjnego połączenia warstw mieszanki, które umożliwiają odsłanianie nowych lub poszerzonych nacięć lub lameli. W efekcie wzór dynamicznie dopasowuje się do głębokości bieżnika.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Takich technologii próżno szukać u innych producentów. Jest tego jednak więcej, bowiem na przykład opony MICHELIN Pilot Sport 4S oprócz długowieczności, są niezwykle uniwersalne. Z jednej strony umożliwiają ekonomiczną jazdę, ale gdy chcemy się trochę wyszaleć na torze, zapewniają odpowiednie trzymanie. Co ważne, istnieje też dedykowana wersja dla większych aut MICHELIN Pilot Sport 4S SUV. Są one dostosowane do większych obciążeń, jakie generują cięższe crossovery.

Opona letnia Michelin Pilot Sport 4S

Nowa era opon całorocznych

Można zdecydować się jeszcze na dużo bardziej uniwersalne rozwiązanie. To opony całoroczne, które jeszcze jakiś czas temu były odradzane. Jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego? To popularne stwierdzenie nie jest już do końca trafne, od kiedy wypuszczony opony MICHELIN Crossclimate+. Wszystko dzięki temu, że posiadają dobre osiągi zarówno latem, jak i zimą. Oczywiście każdy produkt dedykowany do jednej pory roku ma lepsze właściwości, ale w tym przypadku nie schodzi się poniżej pewnego poziomu bezpieczeństwa.

Michelin Crosscliamte+

Konkurencja jest w segmencie na przegranej pozycji, zwłaszcza że to MICHELIN najbardziej stawia dziś na nowe technologie w branży oponiarskiej. Efektem tego jest zrobienie opon całorocznych dla dostawczaków, czyli MICHELIN Agilis Crossclimate. To znakomite rozwiązanie, np. dla kurierów jeżdżących w rejonach o bardzo zmiennej aurze. Wszystkie wymienione opony biorą udział w akcji, w której można zdobyć wspomnianą kartę na paliwo. Wszystkie szczegóły są dostępne TUTAJ.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News