Polscy kierowcy nie wierzą własnym oczom! Dlaczego ten Diesel jest dziś tak tani? Lista stacji paliw z obniżką jest długa

Polscy kierowcy nie wierzą własnym oczom! Dlaczego ten Diesel jest dziś tak tani? Lista stacji paliw z obniżką jest długa

Podaj dalej

Jeżeli twój samochód napędza Diesel, to dziś masz szczęśliwy dzień. Kilkaset stacji paliw w Polsce zdecydowało się na dużą obniżkę ceny oleju napędowego. Niesamowita promocja obowiązuje jednak tylko dziś. Lista stacji dostępna jest TUTAJ (po wejściu przewiń na dół strony).

Zalej coś lepszego

Jest to promocja przez duże P, ponieważ nie mamy tutaj do czynienia z obniżką o byle 5 groszy na litrze. To poważne oszczędności, bowiem tylko dziś można zatankować Diesel jakości premium w cenie zwykłego oleju napędowego. Mało kierowców zdaje sobie sprawę, że taki podział w ogóle istnieje. W praktyce ma duże znaczenie dla pracy silnika Diesla.

Na stacji Shell przygotujesz samochód na zimę
fot. Piotr Malecki / Getty Images

Tym lepszym paliwem jest konkretnie Shell V-Power Diesel (TUTAJ więcej informacji). Ta uszlachetniona mieszanka pozwala odczuć więcej mocy w jednostkach wysokoprężnych. Jak to możliwe? Uszlachetnione przez specjalistów Shella paliwo usuwa osady węglowe w silniku i zapobiega im powstaniu. Dzięki temu jednostka uzyskuje lepszą wydajność.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Dlaczego akurat dziś?

Warto dodać, że olej napędowy klasy premium na stacjach Shell pomaga także chronić elementu całego układu paliwowego przed korozją. Dlatego też zatankowanie Shell V-Power Diesel jest jak wizyta w spa dla silnika wysokoprężnego. Dlatego warto go tankować przynajmniej raz na jakiś czas, jeśli chcemy dla naszej jednostki napędowej jak najlepiej. Z pewnością nikt nie będzie tego żałował.

Zmotywowanie do dbania o silnik przyświeca zresztą tej promocji, czyli „wtorki i czwartki z Shell V-Power”. We wspomniane dni można bowiem tankować paliwa premium w cenie paliw podstawowych. Wtorki zarezerwowane są dla benzyny, a czwartki dla Diesla. Promocją objętych jest ponad 300 stacji paliw Shell w Polsce. Ich konkretna lista jest dostępna TUTAJ. Na otwartej stronie trzeba przewinąć na dół lub wyszukać hasło „Lista stacji objętych promocją (PDF, 114 kB)”.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News