Polscy kierowcy już mogą odbierać 120 zł dofinansowania na Diesel, benzynę i LPG. Środki można wykorzystać na dowolnej stacji paliw

Polscy kierowcy już mogą odbierać 120 zł dofinansowania na Diesel, benzynę i LPG. Środki można wykorzystać na dowolnej stacji paliw

Podaj dalej

Perspektywy cen paliw na nadchodzący czas nie są zbyt optymistyczne. Diesel, benzyna i LPG będą kosztować więcej, dlatego to dobry moment na poszukiwanie wszelkich ulg i dofinansowań. Z jednego mogą skorzystać wszyscy polscy kierowcy, a kwota nie jest mała, bo chodzi nawet o 120 złotych. TUTAJ dowiesz się jak je odebrać.

W większości przypadków za tyle pieniędzy można zatankować dużo ponad połowę baku. Warto się zatem nad tym zastanowić, bo to w praktyce darmowe kilkaset kilometrów. Jak uzyskać to dofinansowanie? W zasadzie sprowadza się to do zmiany opon (a i tak nas to czeka) i odkrycia najnowszych technologii. Więcej o tym przeczytasz TUTAJ.

Jak odebrać 120 zł na Diesel, benzynę i LPG?

karta przedpłacona Michelin

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Chodzi o zmianę dotychczasowego ogumienia i konkretnie zakup innowacyjnych opon letnich MICHELIN. To właśnie do nich otrzymuje się kartę przedpłaconą na paliwo do zrealizowania na dowolnej stacji paliw. Nieważne czy chcemy zatankować Diesel, benzynę czy LPG. Część lub całość transakcji możemy opłacić taką kartą, na której do wykorzystania jest nawet 120 zł.

Żeby uzyskać kartę o takiej wartości należy TUTAJ kupić innowacyjne, letnie opony MICHELIN w rozmiarze minimum 18 cali. Podarunek o wspomnianej wartości dostanie jednak tylko pierwszych 1600 klientów. W puli jest jeszcze 3400 kart, ale już o wartości 60 zł, przyznawanych za zakup opon MICHELIN na felgi 16 lub 17 cali. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ akcja specjalna trwa tylko do końca kwietnia.

Na czym polega ta innowacja?

Polscy kierowcy mogą być zaskoczeni, ale nowoczesne opony letnie MICHELIN wcale nie są najdroższe, a jednocześnie mogą starczyć na wyjątkowo długi czas. To zasługa technologii EverGrip umożliwiającej utrzymanie właściwości opony nawet przy teoretycznie zużytej. W praktyce, nawet gdy bieżnik jest starty do 1,6 mm to opona nadal jest bezpieczna.

Dzieje się tak dlatego, że w oponach letnich zastosowano innowacyjny sposób łączenia różnych warstw mieszanek. W miarę zmniejszania się głębokości bieżnika, nacięcia dynamicznie dopasowują się do konstrukcji opony. Gdy dokopujemy się do kolejnych warstw, niektóre rowki się poszerzają lub ujawniają się nowe lamele. Dzięki temu dobre parametry są z kierowcą przez cały cykl życia opony.

Gdzie to zastosowano?

Opona letnia Michelin Primacy 4

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Technologia EverGrip jest oferowana już w teoretycznie podstawowym modelu opon MICHELIN Primacy 4. Jednak wykorzystano ja także w MICHELIN Pilot Sport 4S, które oprócz długowieczności, potrafią dobrze spisać się na torze do trackdayów. W przypadku tego produktu rynek wymusił powstanie opony MICHELIN Pilot Sport 4 SUV, bowiem crossovery to dziś najpopularniejsze rodzaje nadwozia, generujące znacznie większe przeciążenia.

Za wszystkie wymienione opony letnie MICHELIN można ubiegać się kartę na paliwo, ale w tym gronie są także innowacyjne opony całoroczne. Wszak MICHELIN Crossclimate+ mają imponujące osiągi zarówno latem, jak i zimą (w porównaniu do innych całorocznych). Po takie opony nie sięgają jednak tylko kierowcy osobówek, ale i aut dostawczych, dlatego z myślą o nich powstała całoroczna opona MICHELIN Agilis Crossclimate. Jeżeli któraś z podanych w artykule opon wydaje się dla was odpowiednia, to warto dowiedzieć się o niej więcej TUTAJ.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News