Polscy kierowcy chętnie biorą to dofinansowanie 120 zł na paliwo. Na stacji można z nim tankować Diesel, benzynę i LPG

Polscy kierowcy chętnie biorą to dofinansowanie 120 zł na paliwo. Na stacji można z nim tankować Diesel, benzynę i LPG

Podaj dalej

Zdaniem analityków, wysokie ceny na stacjach paliw już z nami zostaną. W takiej sytuacji warto rozejrzeć się za wszelkimi akcjami lub promocjami, z którymi można taniej tankować Diesel, benzynę lub LPG. Ostatnio popularnością cieszy się jedna z nich, bowiem kierowcy otrzymują bon na 120 zł, który można zrealizować na dowolnej stacji (TUTAJ szczegóły akcji).

Jak zdobyć te 120 zł na tankowanie?

Zdobycie tak wysokiego dofinansowania można połączyć z czynnością, którą i tak trzeba teraz wykonać. Mowa o zmianie opon z zimowych na letnie. Wciąż niewielu kierowców wie, że za zakup nowego ogumienia można dostać wspomniany bon 120 zł na dowolne paliwo – Diesel, benzynę lub LPG (TUTAJ dowiesz się jak). Promocja dotyczy opon letnich MICHELIN, ale jest jeden haczyk. Jeśli zamówimy to ogumienie w rozmiarze 16″ lub 17″, to otrzymamy bon na 60 zł (zawsze coś). Kartę przedpłaconą na 120 zł otrzymuje się za zakup 18-tek lub większych opon.

karta przedpłacona Michelin

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Z okazji do darmowego tankowania można korzystać tylko do końca stycznia 2021 r. Liczba bonów jest ograniczona, zwłaszcza tych najdroższych (120 zł) jest tylko dla pierwszych 1600 klientów. Karty przedpłacone na 60 zł może otrzymać już 3400 nabywców letnich opon MICHELIN. Żeby się nim stać i skorzystać z promocji trzeba wejść TUTAJ i wybrać pasujące nam ogumienie. A jest z czego wybierać, bowiem francuski producent dysponuje wręcz niesamowitymi technologiami.

Niemal łyse, a nadal działają!

Czy da się przejechać bezpiecznie wiele lat na jednym komplecie opon? Może się to wydawać abstrakcyjne, zwłaszcza że w większości przypadków opony zatracają swoją właściwości. Jednak inżynierowie MICHELIN opracowali niezwykłą technologię nazwaną EverGrip. Umożliwia ona zachowanie wysokiej wydajności nawet, gdy bieżnik spadnie do 1,6 milimetra! To coś niezwykłego, zważywszy na to, że polskie prawo wymaga co najmniej 3 mm głębokości bieżnika. To wszystko jest jednak możliwe m.in. dzięki dynamicznej zmianie kształtu bieżnika wraz ze ścieraniem się kolejnych warstw.

Opona letnia Michelin Pilot Sport 4S

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Taki samodopasowujący się bieżnik można znaleźć chociażby w oponach letnich MICHELIN Primacy 4. Jest to dobry wybór dla każdego przeciętnego samochodu, ale jeśli pojazd posiada sportowe możliwości można wybrać coś innego. Mowa o oponach MICHELIN Pilot Sport 4S oraz specjalnej odmianie dla większych aut, czyli MICHELIN Pilot Sport 4 SUV. Oprócz dopasowania do większych przeciążeń, opona zaskakująco łączy wysoką przyczepność z ekonomiczną jazdą.

Nie bój się całorocznych

Michelin Crossclimate+

W przypadku zamieszkiwania w terenie z bardzo zmienną aurą, warto spróbować opon całorocznych. Tego typu ogumienie swego czasu zyskało nieco złą sławę, ale to, co oferuje MICHELIN to zupełnie nowy poziom. Być może już słyszeliście o oponach MICHELIN Crossclimate+, która zapewnia bezpieczeństwo zarówno w zimowych, jak i letnich warunkach. W ofercie producenta jest też coś dla aut dostawczych, konkretnie MICHELIN Agilis Crossclimate, co powinni docenić zwłaszcza kurierzy jeżdżący po górskich miejscowościach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News