Półnagi człowiek małpa skakał z jednego samochodu na drugi niczym szympans. Zobacz Tarzana z Rosji!

Półnagi człowiek małpa skakał z jednego samochodu na drugi niczym szympans. Zobacz Tarzana z Rosji!

Podaj dalej

Wydawało mi się, że określenie „człowiek małpa” jest fikcją literacką lub filmową. Okazuje się jednak, że wystarczy garść twardych narkotyków, aby obudzić w sobie „Tarzana”.

Nic nie będzie już takie samo, gdy sami zobaczycie nagranie z rosyjskiego miasta Saratów położonego nad Wołgą. W niedzielę, 26 lipca 2020 r. przejeżdżający tamtędy kierowcy napotykali na swojej drodze nietypowego człowieka. Dlaczego? Bo jego zachowanie sugerowało, że zdecydowanie bliżej mu do szympansa.

Niezły był melanż milordzie!

W obiegu rosyjskich mediów społecznościowych szybko zaczęły krążyć filmiki ze wspomnianym osobnikiem. Na nagraniach z wideorejestratorów widać jak mężczyzna z obłędem w oczach wskakuje na maski samochodów. Gdy było to możliwe wchodził nawet na dachy i potrafił przeskoczyć na inne auto!

Ludzie zgłaszali tego delikwenta na policję i w końcu został schwytany. 37-latek został aresztowany za posiadanie i spożywanie narkotyków w miejscu publicznym. Tamtejsze służby oczekują na zgłoszenia poszkodowanych kierowców, których karoseria mogła zostać uszkodzona, gdy facet dostał małpiego rozumu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News