Polacy znajdują w skrzynkach pocztowych bony na stacje paliw Orlenu. Są ich tysiące! Dlaczego są wysyłane?

W ostatnim czasie wielu Polaków z przyjemnością otwiera swoje skrzynki pocztowe. Wszystko przez to, że znajdują tam bony paliwowe na stacje Orlenu. Dlaczego przygotowano tysiące takich upominków? Najszybciej można dowiedzieć się tego TUTAJ.

Bony paliwowe Orlenu w skrzynkach pocztowych
Podaj dalej

Ten artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Michelin.

Kto dostaje bony paliwowe?

Przez ostatni miesiąc Polacy nie mogą narzekać na ceny paliw. Te są niespodziewanie niskie, ale okazuje się, że można jeszcze bardziej obniżyć koszty tankowania. Wszystko za sprawą tysięcy bonów paliwowych Orlenu, które przygotowano do wysyłki. Wielu obywateli znalazło już w swoich skrytkach pocztowych kartę upominkową, którą zapłacimy za tankowanie na stacjach PKN Orlen.

Karta upominkowa Orlen
fot. materiały prasowe

Karta jest nagrodą w specjalnej promocji. Żeby ją zdobyć trzeba wejść TUTAJ, kupić komplet (4 szt.) innowacyjnych opon Michelin i to wszystko. Jeżeli wybraliśmy ogumienie w rozmiarze 16-17 cali, to otrzymamy kartę upominkową o wartości 60 zł. Jeśli nabyliśmy opony Michelin w rozmiarze 18 cali lub większym, to wartość bonu wzrasta dwukrotnie, czyli do 120 zł. Wysyłka kart upominkowych Orlenu odbywa się w ciągu 10-12 tygodni od zamówienia, jeśli nie zwrócimy towaru.

Można sporo zaoszczędzić

Co ciekawe, na redukcję kosztów paliwa wpływają też nowe opony Michelin. Wszystko za sprawą zoptymalizowanego oporu toczenia, który wpływa na niższe zużycie diesla, benzyny czy LPG. Jest to szczególnie cenne zimą, gdy większość kierowców zauważa wyższe spalanie. Dodatkowo można na długi czas zapomnieć o kupowaniu opon dzięki technologii EverGrip. Umożliwia ona utrzymanie wydajności opony nawet, gdy stępimy bieżnik do 1,6 mm. Kiedy inne opony trzeba by było dawno wyrzucić, to ogumienie Michelin nadal zapewnia bezpieczeństwo.

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2
fot. Michelin

Warto wiedzieć, że w akcji biorą udział też coraz popularniejsze w Polsce opony całoroczne. Szczęśliwie do przyznania bonu paliwowego kwalifikują się te uznawane za najlepsze na rynku. Chodzi oczywiście o opony Michelin CrossClimate 2, dzięki którym można zapomnieć o sezonowej wymianie ogumienia. Chcąc postawić na opony zimowe, warto wybrać model Michelin Alpin 6. Natomiast posiadacze mocnych aut mogą rozważyć opony Michelin Pilot Alpin 5, które montuje się fabrycznie w autach klasy premium.

Szczegóły opon oraz regulamin promocji można znaleźć TUTAJ.

Przeczytaj również