Polacy wymyślili prosty trik na zwiększenie rabatu na stacjach Orlenu! Diesel i benzynę można tak zatankować za śmieszne pieniądze

Polacy wymyślili prosty trik na zwiększenie rabatu na stacjach Orlenu! Diesel i benzynę można tak zatankować za śmieszne pieniądze

stacje paliw benzyna diesel zamknięte tankowanie

Podaj dalej

W tym tygodniu wielkie poruszenie wśród kierowców wywołało uruchomienie wakacyjnej promocji na paliwo przez PKN ORLEN. Jednak Polacy już sposób na to jak jeszcze bardziej zrabatować diesel lub benzynę. Spore oszczędności daje specjalna karta, którą można zdobyć TUTAJ.

Diesel i benzyna jeszcze taniej

Kumulacja różnych akcji specjalnych może pozwolić na drastycznie obniżenie rachunków na stacjach paliw. Rabat od 30 do 40 gr na litrze, który oferuje PKN ORLEN to nie jedyny sposób na tańsze tankowanie. Jeszcze lepsze efekty daje zatankowanie specjalną kartą, która obniża rachunek za diesel i benzynę nawet o 120 złotych. Coraz więcej Polaków decyduje się właśnie na takie rozwiązanie, ponieważ niesie to ze sobą szereg różnych korzyści.

To wszystko jest możliwe za sprawą uruchomienia akcji specjalnej przez Michelin, który rozdaje kierowcom karty przedpłacone Mastercard. Można je wykorzystać na dowolnej stacji paliw z terminalem płatniczym, a zatem także przy kasach Orlenu. Oprócz rabatu z aplikacji ORLEN VITAY, można jednocześnie opłacić tankowanie kartą Michelin. Mają one limity 60 zł lub 120 zł do wykorzystania przy płatności za dowolne paliwo.

Michelin Primacy 4+ samoregenerujący się bieżnik
graf. Michelin

Żeby dostać taką kartę wystarczy zakupić TUTAJ komplet innowacyjnych opon całorocznych lub letnich Michelin. W przypadku nabycia opon 16- lub 17-calowych limit na karcie wyniesie 60 zl. Jeżeli zdecydujemy się na 18-calowe lub większe opony, to wówczas do wykorzystnia będzie 120 zł. Kierowcy dostają kartę po okresie 8-10 tygodni od zamówienia, ponieważ warunkiem jej otrzymania jest brak dokonania zwrotu.

Korzyści jest więcej

Jednak jest małoprawdopodobne, aby ktokolwiek chciał odsyłać taki towar. Innowacyjne opony Michelin oferują oczywiście topowy poziom bezpieczeństwa, ale jednocześnie są bardzo ekonomiczne. Dzięki zoptymalizowanemu oporowi toczenia wpływają na niższe zużycie paliwa. W efekcie na stacjach po diesel, benzynę lub LPG możemy pojawiać się nieco rzadziej. Podobnie jest zresztą z zakupem przyszłego kompletu opon, bowiem technologia EverGrip gwarantuje długotrwałą wydajność. Wysoki poziom bezpieczeństwa jest możliwy nawet, gdy bieżnik opon stępi się do poziomu 1,6 mm!

Takie innowacyjne technologie wcale nie oznaczają, że te opony są drogie. Nowinki zawarto już we względnie podstawowym modelu opon letnich Michelin Primacy 4+. W najnowszej ewolucji jest to opona, która zachwyca krótką drogą hamowania na mokrej nawierzchni. Długowieczna i oszczędna jest także najnowsza odsłona najlepszej opony całorocznej na rynku, czyli Michelin CrossClimate 2. Jej popularność jest ostatnio coraz większa, zwłaszcza że posiada dedykowane odmiany dla SUV-ów, dostawczaków czy kamperów. O wszystkich oponach kwalifikujących się do akcji specjalnej przeczytasz TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News