Polacy są zachwyceni tą nową promocją na stacjach Shell! Benzyna za 6,93 zł/l i dodatkowa zniżka na kolejne tankowanie

Polacy są zachwyceni tą nową promocją na stacjach Shell! Benzyna za 6,93 zł/l i dodatkowa zniżka na kolejne tankowanie

Dystrybutor Shell benzyna diesel

Podaj dalej

Wakacyjne promocje na paliwo dają nieco ulgi portfelom Polaków, a do szczególnie lubianych należy ta na stacjach Shell. Oprócz wysokiego rabatu na diesel i benzynę, kierowcy otrzymują bonusy, którymi jeszcze bardziej można obniżyć ceny paliw.

To nie tylko -30 gr na litrze

Od 15 lipca kierowcy dużo częściej zaczęli odwiedzać stacje sieci Shell w Polsce. Od połowy miesiąca po zarejestrowaniu się w programie Shell Clubsmart (na telefonie trwa to 2 minuty) otrzymuje się duży rabat na paliwo. Po zeskanowaniu wirtualnej karty Shell Clubsmart (lub plastikowej) opłata za benzynę Pb95 FuelSave lub Diesel FuelSave obniża się o -30 gr na każdym litrze.

Choć wiele stacji wprowadziło podobne programy, to na Shell nie ma żadnego limitu liczby rabatowanych transakcji. Jednorazowo można zatankować do 50 l w obniżonej cenie. To i tak dla wielu kierowców oznacza możliwość zalania baku do pełna. Polacy polubili program lojalnościowy Shell Clubsmart także za sprawą zdobywanych punktów. Tymi można płacić za paliwo (łącząc to z rabatem) lub wymieniać na nagrody lub vouchery w najpopularniejszych sklepach typu Zalando, Empik itp.

Stacja Shell i rabat na diesel i benzynę
fot. Marcin Zabolski

Benzyna za 6,90 zł/l i 7,30 zł na następne tankowanie

Osobiście sprawdziłem jak łatwo można nabić bonusowe punkty, z których każdy ma równowartość 1 grosza. Podczas mojego pierwszego tankowania z rabatem otrzymałem 40 pkt Shell Clubsmart. Jednak za wypełnienie bardzo krótkiej ankiety na temat tankowania otrzymałem bonus 200 pkt. Po kilku dniach na moje konto trafiło kolejne 250 pkt za fakt dołączenia do klubu Shell Clubsmart.

Dziś z kolei w aplikacji Shell (ocena 4,9/5 w Google Play) aktywowałem nową promocję, dzięki której po zatankowaniu za minimum 50 zł w ciągu doby otrzymuje się 200 bonusowych punktów. Zatankowałem w Łodzi do pełna i z rabatem cena za litr benzyny wyniosła zaledwie 6,93 zł! Oprócz 40 punktów za tankowanie, natychmiast na koncie pojawiło się obiecane 200 punktów. Tym samym w półtora tygodnia zebrałem 730 punktów. To oznacza, że przy kolejnym tankowaniu oprócz rabatu -30 gr/l mogę obniżyć cenę przy kasie o 7,30 zł.

Dystrybutor Shell w Polsce
fot. Marcin Zabolski

Sprawdzajcie nagrody

Warto mieć na uwadze fakt, że co chwilę w aplikacji pojawiają się nagrody, np. 100 pkt Shell Clubsmart za dowolny gorący napój z Shell Cafe. To oczywiście bonus, bo każde wydane 4 zł na kawę lub inny produkt Shell Cafe to 2 pkt. Dodatkowo tankujące w niedziele paliwa premium, czyli Shell V-Power na konto wpadają 4 pkt za każdy litr. Kierowcy korzystają z nich coraz częściej, bowiem usuwają szkodliwe osady z silnika i układu paliwowego. Warto pamiętać też, że w każdy wtorek benzyna premium Shell V-Power 95 jest w cenie zwykłej Pb95. Natomiast co czwartek Shell V-Power Diesel oferowany jest w cenie standardowego oleju napędowego.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News