Polacy mają nowy trik na zdobycie supersamochodu! Czasem wystarczy jedna wizyta na stacji paliw [WYJAŚNIAMY]

Polacy mają nowy trik na zdobycie supersamochodu! Czasem wystarczy jedna wizyta na stacji paliw [WYJAŚNIAMY]

Ferrari 812 Superfast

Podaj dalej

Supersamochody, np. Ferrari od dawna rozpalają wyobraźnię fanów motoryzacji. Marzenie o posiadaniu którejś z legendarnych maszyn z Maranello można zrealizować zaledwie dzięki jednej wizycie na stacji paliw. Wystarczy prosty trik, który wyjaśniono TUTAJ.

To nie tylko jeden trik

Na realizację namiastki wspomnianego marzenia wystarczy naprawdę mało pieniędzy. Trzeba tylko zatankować diesel, benzynę lub LPG na stacjach sieci Shell i zebrać 4 naklejki promocyjne za które można nabyć świetnie odwzorowane, zdalnie sterowane modele super szybkich Ferrari. Za zaawansowane technologicznie pojazdy sterowane smartfonową aplikacją Shell Racing Legends (także do wyścigów online) można zapłacić niewiarygodnie mało, bo tylko 49,99 zł.

Taka cena obowiązuje w przypadku wspomnianych 4 naklejek promocyjnych. Aby je dostać podczas jednej wizyty, można skorzystać z triku, który polega na zatankowaniu minimum 50 l paliwa premium Shell V-Power. Jeśli zalejemy do baku 25 l wzbogaconego dodatkami uszlachetniającymi paliwa premium to dostaniemy do odbioru 2 naklejki. Do rabatu na supersamochody zbliżymy się też, tankując zwykłą benzynę, diesel (Shell FuelSave) bądź LPG (Shell AutoGas), za które otrzymuje się 1 naklejkę (minimum 25 l).

Liczbę naklejek można zawsze zwiększyć, kupując dowolną kawę w zestawie z kanapką, hot dogiem lub zapiekanką. Będzie to premiowane jedną naklejką. Jednak jest jeszcze zupełnie inny trik, bo aktywni użytkownicy programu Shell ClubSmart po zebraniu 3700 pkt mogą wykorzystać je do nabycia aut z mistrzowskiej kolekcji Ferrari za symboliczną złotówkę. Wszystkie opcje czytelnie opisano TUTAJ.

Wybór na bogato

kolekcja-ferrari-shell-paliwo

Zachwycające zdalnie sterowane konstrukcje z mistrzowskiej kolekcji Ferrari to prawdziwe wyczynowe perełki. Wśród nich jest zachwycające designersko Ferrari 488 Challenge Evo. To tzw. pucharówka do rozgrywanych na całym świecie monomarkowych mistrzostw Ferrari Challenge. Pojazd posiadający w rzeczywistości 670-konny silnik V12 jest imponującą maszyną w efektownym, żółtym malowaniu. Wykorzystuje się ją na torach w Europie, Ameryce Północnej oraz rejonie Azji i Pacyfiku.

Model 488 jest też w wersji dla miłośników 24 godzin Le Mans. Ferrari 488 GTE zespołu AF Corse wygrało ten legendarny wyścig w klasie GTE przed dwoma laty. W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć też bolidu F1 Ferrari SF1000 z charakterystycznym bordowym lakierem. To oczywiście nawiązanie do pierwszego Ferrari w historii. Takie malowanie było uczczeniem tysięcznego Grand Prix F1 w wykonaniu Scuderii Ferrari podczas GP Toskanii 2020. Jednak najmocniejszą konstrukcją w całym zestawieniu jest samochód, który w rzeczywistości generuje aż 1350 KM. To oparty na hybrydowym LaFerrari limitowany model FXX-K Evo, którym 40 szczęśliwców może jeździć wyłącznie podczas track day.

Wszystkie te wyjątkowe samochody oraz regulamin promocji znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News