Polacy dostają pocztą darmowe bony paliwowe Orlenu! Kto jeszcze się po nie nie zgłosił, nie ma zbyt dużo czasu

Polacy dostają pocztą darmowe bony paliwowe Orlenu! Kto jeszcze się po nie nie zgłosił, nie ma zbyt dużo czasu

diesel lpg paliwo paliwa stacja paliw zabraknie brak

Podaj dalej

Wielu kierowców w Polsce melduje, że w skrzynce na listy dostało rewelacyjny prezent. Chodzi o darmowe bony paliwowe Orlenu, którymi można opłacić tankowania diesla, benzyny lub LPG. Każdy może odebrać taki bon, ponieważ wystarczy zgłosić się po niej TUTAJ.

Choć ceny paliw w Polsce zaczynają spadać, to wciąż płacimy dużo więcej niż przed rokiem. Z tego względu każda promocja często jest na wagę złota, bowiem wizyty na stacjach paliw mocno plądrują portfele kierowców. Jednym ze sposobów na zmniejszenie rachunków za diesel, benzynę lub LPG jest wzięcie w udziału w prostej promocji. Jest w niej sporo do zyskania, a wisienką na torcie są wspomniane darmowe bony paliwowe Orlenu. Trzeba się tylko pospieszyć, bo akcja kończy się 5 marca 2023 r.

Jak zdobyć darmowe bony paliwowe Orlenu?

Może się zgłosić po nie każdy, a wszystko da się załatwić przez Internet TUTAJ. W zależności od spełnienia warunków promocji, kierowcy otrzymują bony o wartości 60 zł lub 120 zł. Warunkiem koniecznym jest zakup kompletu, czyli 4 szt. innowacyjnych opon Michelin. Jeśli nabędziemy ogumienie w rozmiarze 16 lub 17 cali, to otrzymamy bon paliwowy Orlenu z limitem 60 zł. Jednak opony 18-tki lub większe nagradza się bonem o wartości 120 zł. Bony wysyłane są za darmo pocztą w ciągu 10-12 tygodni od daty zakupu (nie wolno zwrócić opon).

Opona Michelin Pilot Alpin 5
fot. Michelin

Spora liczba kierowców już zdążyła odebrać swoje bony, bowiem promocja trwa od 1 września. Każdy zyskał jednak o wiele więcej, ponieważ pieniądze na paliwo oszczędzają też zakupiony opony. Dzięki zastosowaniu zoptymalizowanego oporu toczenia, opony całoroczne lub zimowe Michelin wpływają na zmniejszenie zużycia paliwa. Jednocześnie notują topowe wyniki w surowych testach bezpieczeństwa. Zwłaszcza tych, które mierzą wydajność opony z niskim bieżnikiem. Dzięki technologii EverGrip, opony Michelin starczają na lata i działają nawet, gdy rowki mają 1,6 mm głębokości.

Które opony mają te technologie?

Takie spektakularne innowacje zastosowano, np. w oponach całorocznych Michelin CrossClimate 2. To najnowsza odsłona najlepszych na rynku opon wielosezonowych, które w Polsce wybierane są coraz częściej. Ich atutem jest też to, że posiadają wiele wersji specjalnych do pojazdów o większych obciążeniach. Chodzi przede wszystkim o coraz powszechniejsze SUV-y, ale i kampery czy dostawczaki.

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2
fot. Michelin

Kierowcy, którzy poszukują maksymalnej wydajności zimą często sięgają po nowy model opon zimowych Michelin Alpin 6. Ich sprawność oraz krótka droga hamowania przekonują rzesze kierowców, co zresztą potwierdzają recenzje samych kierowców.

Sporo osób sięga też po model z najwyższej półki, czyli Michelin Pilot Alpin 5. To ogumienie charakteryzuje się wyjątkową precyzją prowadzenia w zimowych warunkach. Nic dziwnego, że te opony daje się na pierwszy montaż w autach marek premium, np. Porsche, Audi, BMW czy Mercedes-AMG.

Opona zimowa Michelin Pilot Alpin 5
fot. Michelin

O wszystkich oponach biorących udział w promocji, jak i regulamin samej akcji znajdziesz TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News