Podkarpacie to jednak stan umysłu. Cały Internet leje z nowej drogi, na środku której "rośnie" słup. Kto to zatwierdził?

Podkarpacie to jednak stan umysłu. Cały Internet leje z nowej drogi, na środku której "rośnie" słup. Kto to zatwierdził?

Nowa droga w Leszczach - Podkarpacie

Podaj dalej

Drogowych absurdów w naszym kraju zdecydowanie nie brakuje. Jak Polska długa i szeroka, zawsze znajdzie się jakaś zabawna lub żenująca wpadka drogowców. Tym razem zwrócimy uwagę na Podkarpacie, bo tam ktoś zaprojektował, wykonał i odebrał nową drogę, na środku której stoi słup. Polski Internet śmieje się do rozpuku.

Co tu się odjaniepawliło?

Tę kompromitującą realizację wykonano w Leszczach, w gminie Niwiska. Jak podaje na facebooku lokalny mieszkaniec, jest to nowo wybudowana droga powiatowa, co rodzi tylko więcej pytań. Podstawowe brzmi, czy drogowcy nie widzieli, co wykonują? Zapewne mieli tego świadomość, ale chcąc szybko wykonać powierzone zadanie, zrezygnowali z zadawania pytań. Efekty widać na szokującym zdjęciu poniżej.

Nowa droga w Leszczach
fot. Marcin Mucha

Podobno słup ma zostać przeniesiony, ale nie zmienia to faktu, że ktoś wylał wokół niego nowy asfalt. Ten „sukces” ma zapewne wielu ojców, bo ktoś to najpierw musiał zaprojektować i zatwierdzić. Po zrealizowaniu ktoś musiał to odebrać. Zdjęcie wykonano 22 lipca i przeraża tu jeszcze jedna rzecz. Mianowicie brak jakichkolwiek znaków, które informowałyby o przeszkodzie. Może to w końcu stanowić śmiertelne niebezpieczeństwo w nocy. Jak widać, na Podkarpacie lepiej dojechać za widoku.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News