Pod Poznaniem rozwożono pizzę ugniataną peniorem i od razu afera. Zamawiał ktoś stamtąd?

Pod Poznaniem rozwożono pizzę ugniataną peniorem i od razu afera. Zamawiał ktoś stamtąd?

Pizzerman ugniatał ciasto penisem

Podaj dalej

W podpoznańskiej Murowanej Goślinie wybuchła nietypowa afera. Okazuje się, że klientom rozwożono pizzę, której ciasto mogło być… zapładniane przez kucharza. Sprawa wyszła na jaw po tym jak pizzerman wrzucił nagranie z kopulacji z ciastem na serwis randkowy dla dorosłych Datezone.

O którą pizzerię chodzi?

Jak podaje serwis InnPoland, chodzi o lokal Mefisto w Murowanej Goślinie. Gdy ktoś rozpoznał kucharza wybuchła wielka drama w internetach, a właściciel musiał zamknąć lokal. Z sieci zniknął też profil facebookowy pizzerii, która po takiej wpadce wizerunkowej nie ma możliwości dalej funkcjonować.

Pizzerman wywołał skandal

Do sanepidu ani policji wciąż nie wpłynęło żadne zawiadomienie w związku z tą sprawą. Pracownik pizzerii, pan Damian także zaszył się pod ziemię. Usunął już konto, a zarazem wstrząsający film. W internecie oczywiście nic nie ginie, ale mimo że kolega pytał, to nie ułatwimy wam jego odnalezienia. Ten znaczek play powyżej nie działa, to screen.

Za tę pizzę już podziękujemy

Nie wiadomo czemu w ten sposób zachował się już były pizzerman. Być może zainspirował się słynną sceną z amerykańskiej komedii „American Pie”. W tej sytuacji nikomu jednak nie jest do śmiechu. Kopulacja oraz oddanie nasienia w ciasto, które potem jedli ludzie to obrzydlistwo najwyższych lotów. Określenie „ch***wa pizza” nabrało niestety nowego znaczenia.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News