Po ten jednorazowy dodatek finansowy może zgłosić się teraz każdy w Polsce. Takie pieniądze pomogą trochę wyjść z biedy

Po ten jednorazowy dodatek finansowy może zgłosić się teraz każdy w Polsce. Takie pieniądze pomogą trochę wyjść z biedy

dodatek pieniądze 500+

Podaj dalej

Choć inflacja w naszym kraju zaczęła spadać, to portfele Polaków pustoszeją od codziennych zakupów. W takiej sytuacji każdą złotówkę ogląda się dwa razy, co często przekłada się na oszczędności, np. na bezpieczeństwie. Dla wielu osób takie inwestycje mogą wiązać się z ryzkiem popadnięcia w biedę, ale tu z pomocą może przyjść jednorazowy dodatek finansowy. Teraz może zgłosić się po niego każdy, a szczegóły opisano TUTAJ.

Ten artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Michelin.

Gdy produkty i usługi codziennej potrzeby mocno wzrastają, trzeba uważać na to jak wydaje się domowy budżet. W przypadku kierowców trudno zrezygnować z tankowania paliwa, ale niestety często kosztem koniecznych wydatków na bezpieczeństwo. Zwłaszcza teraz, gdy wchodzimy w moment, gdy trzeba zmienić opony z zimowych na letnie. Wielu kierowców powinno już kupić nowe i porządne ogumienie, ale z pozoru może się to wydawać dużym ciosem finansowym.

Ile wynosi dodatek i jak go otrzymać?

Przez wydatek na nowe opony premium wcale nie musimy wpaść w biedę, ponieważ obecnie za ich zakup można uzyskać jednorazowy dodatek finansowy. Będzie można go przeznaczyć wyłącznie na paliwo, ponieważ pieniędzy nie dostaniemy do ręki lub przelewem. Jednak to żaden kłopot, bo tankować i tak każdy kierowca musi. Zapłatę za paliwo dokonamy w formie karty upominkowej Orlenu, którą honorują stacje właśnie tej sieci.

Karta upominkowa Orlen
fot. materiały prasowe

Zdobycie karty upominkowej Orlenu jest bardzo proste. Wystarczy wejść TUTAJ i wybrać, a następnie kupić komplet (4 szt.) innowacyjnych opon Michelin. Jeśli kupimy opony w rozmiarze 16 lub 17 cali, to otrzymamy dodatek w wysokości 60 zł na paliwo. Jednak decydując się na ogumienie w rozmiarze 18 cali lub większym, karta upominkowa będzie miała limit 120 zł. Taki jednorazowy dodatek finansowy może być na wagę złota po zakupie nowych opon. Warto pamiętać, że wysyłka karty następuje w ciągu 10-12 tygodni od zamówienia, aby minął czas na zwroty towaru.

Oszczędzanie z każdym kilometrem

Zmniejszenie wydatków na paliwo nie będzie związane tylko za sprawą karty upominkowej. Wpływ na to będą też miały same opony Michelin, dzięki ich wspomnianej innowacyjności. Zastosowano w nich zoptymalizowany opór toczenia, co bezpośrednio wpływa na niższe zużycie paliwa. Dodatkowo na dłuższy czas niż w przypadku innych opon, można zapomnieć o kupowaniu kolejnego kompletu. Technologia EverGrip zapewnia trwałość parametrów pod kątem bezpieczeństwa. Nawet wtedy, gdy stępimy bieżnik do 1,6 mm, czyli prawnego minimum.

Opony Michelin Pilot Sport 5
fot. Michelin

Co ciekawe, takie innowacje znajdziemy nawet w oponach całorocznych i to najlepszych na rynku. W akcji bierze udział bowiem najnowsza generacja bestsellerowego modelu, czyli Michelin CrossClimate 2. W przypadku opon stricte letnich, kierowcy mogą wybrać model Michelin Primacy 4+. Jego właściwości imponują w wielu testach, zwłaszcza na mokrej nawierzchni. Posiadacze mocnych aut mogą z kolei postawić na opony Michelin Pilot Sport 5. To doskonałe ogumienie nie tylko na co dzień, ale i okazjonalny wypad na tor wyścigowy (np. na trackday).

Więcej szczegółów o tych oponach oraz regulaminie akcji przeczytasz TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News