PILNE: Wystarczy raz zatankować benzynę lub diesel, a stacja paliw oferuje Ferrari za śmieszne pieniądze. Wiemy gdzie [LISTA]

PILNE: Wystarczy raz zatankować benzynę lub diesel, a stacja paliw oferuje Ferrari za śmieszne pieniądze. Wiemy gdzie [LISTA]

Shell V-Power Diesel dziś dużo taniej

Podaj dalej

Nie dla wszystkich kierowców był to łatwy rok, ale jego końcówka może być wyjątkowo przyjemna. Popularna sieć stacji paliw w Polsce daje wyjątkowo łatwą możliwość na zdobycie wspaniałego Ferrari. Jeśli tylko wlejemy do baku diesel lub benzynę. To prostsze niż mogłoby się wydawać, co zresztą opisano TUTAJ.

Jak tanio kupić Ferrari ze stacji paliw?

Okazuje się, że wystarczy dosłownie jedna wizyta na stacji paliw Shell, aby zdobyć wyjątkowe Ferrari. Załóżmy, że masz bak o pojemności 50 litrów. Wystarczy, np. zalać go do pełna paliwem premium Shell V-Power, aby otrzymać 4 naklejki. To właśnie one uprawniają do nabycia 1 z 4 modeli Ferrari z mistrzowskiej kolekcji za niezwykle niską cenę.

Jeżeli nie możemy pozwolić sobie na jednorazowe zatankowanie 50 l paliwa Shell V-Power, to zapewne do baku zmieści nam się 25 l. Taka ilość premiowana jest dwoma naklejkami. Po jednej naklejce dostaniemy też za zatankowanie 25 l zwykłego paliwa Shell FuelSave oraz 25 l LPG Shell AutoGas. Można też pominąć wizytę pod dystrybutorem. Można bowiem kupić dowolną kawę w zestawie z kanapką, zapiekanką lub hot dogiem (1 naklejka za zestaw). Szczegóły promocji opisano TUTAJ.

Z kompletem naklejek zapłacimy za kultowe modele Ferrari tylko 49,99 złotych (jeśli na karcie Shell ClubSmart masz 3700 pkt to tylko złotówkę!). TUTAJ znajdziesz pełną listę ponad 400 stacji, które biorą udział w promocji. Warto wiedzieć, że nie chodzi tu tylko o stojące „resoraki”, a zdalnie sterowane modele. Co ciekawe, można nimi sterować przez Bluetooth za pomocą smartfona z aplikacją Shell Racing Legends. Apka dodatkowo umożliwia ściganie się online! Wyjątkowość kolekcji podkreśla fakt, że są to niezwykle dokładnie odwzorowane modele wyścigowe.

1350-konne Ferrari FXX-K Evo i inne perełki

Mistrzowska kolekcja Ferrari na stacjach Shell

Wśród dostępnych modeli jest chociażby Ferrari FXX-K Evo, czyli limitowana do 40 egzemplarzy edycja supersamochodu, którym nie można legalnie jeździć po ulicy. W rzeczywistości ta 1350-konna bestia oparta na hybrydowym LaFerrari jest dostępna dla właścicieli tylko na eventy typu track day. Po ich zakończeniu supersamochód z silnikem benzynowym V12 i elektrycznym z systemem KERS jest przechowywany wyłącznie w Maranello.

Oprócz tego do wyboru jest jeszcze taki unikat jak bolid Formuły 1 Ferrari SF1000. W dodatku w specjalnym malowaniu z okazji tysięcznego Grand Prix F1 włoskiej marki (GP Toskanii 2020). W ofercie jest także wyczynowe Ferrari 488 GTE, którym wspierana przez Maranello ekipa AF Corse wygrała klasę LM GTE podczas 24 godzinnego wyścigu Le Mans. Jest też pucharowe Ferrari 488 Challenge Evo, czyli ekstremalna maszyna do zmagań w prestiżowym cyklu Ferrari Challenge. Wszystkie auta i warunki promocji znajdziesz TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News