PILNE: W listopadzie Polacy mogą pobrać zapomogę na Diesel, benzynę i LPG! Kierowcy już z tego korzystają

PILNE: W listopadzie Polacy mogą pobrać zapomogę na Diesel, benzynę i LPG! Kierowcy już z tego korzystają

W listopadzie zapomoga na Diesel, benzynę i LPG

Podaj dalej

Zgodnie z prognozami ceny paliw w Polsce poszł w góre i niestety to nie koniec podwyżek. W takiej sytuacji kierowcom może pomóc zapomoga na Diesel, benzynę i LPG, którą może otrzymać każdy. Uzyskanie środków finansowych na paliwo odbywa się najpierw TUTAJ.

Jak i ile można pobrać zapomogi?

Zapomoga na Diesel, benzynę i LPG to świadczenie, z którego kierowcy w Polsce już korzystają. Otrzymywane jest w postaci karty przedpłaconej Master Card, którą można zapłacić na dowolnej stacji paliw. Wystarczy, że po wejściu TUTAJ wybierze się jeden z modeli innowacyjnych opon zimowych lub całorocznych Michelin. Zakup takiego ogumienia uprawnia do odbioru bonu, stanowiącego wspomnianą zapomogę.

Michelin Oponeo - akcja specjalna

Ile można uzyskać? Jest to uzależnione od rozmiaru opon, na jakie się zdecydujemy. W przypadku 16- lub 17-calowych karta będzie miała limit 60 złotych. Jeżeli zdecydujemy się na opony pod 18-calowe felgi lub większe, wówczas na paliwo możemy wydać do 120 złotych. Warto się pospieszyć, bowiem liczba bonów jest ograniczona, a sama akcja potrwa do 30 grudnia lub wyczerpania zapasów. Wszelkie niejasności rozwieje regulamin TUTAJ.

Korzyści jest więcej niż myślisz

Kierowcy, którzy skorzystają z promocji zyskają nie tylko środki na paliwo. Opony zimowe Michelin są niezwykle innowacyjne. To sprawia, że mają wybitny poziom bezpieczeństwa, ale mają też nieprawdopodobną trwałość. To efekt filozofii Michelin, która wypuszcza na rynek opony, które działają bezpiecznie od nowości do zużycia (nawet przy 1,6 mm bieżnika!). To spora oszczędnosć, bowiem wymaga to od kierowcy rzadszego kupowania kolejnych opon. Jeden komplet potrafi starczyć na ładnych kilka lat.

Michelin Pilot Alpin 5

Z dostępnych modeli na pewno warto zwrócić uwagę na Michelin Alpin 6. Oprócz znakomitej trakcji na mokrej lub zaśnieżonej drodze, posiada technologię Winter EverGrip. To właśnie ona jest gwarancją długowieczności, ponieważ taka opona posiada wiele warstw, do których trzeba się „dokopać”. Wraz ze zużyciem bieżnika odkrywamy kolejne nacięcia lub lamele, które utrzymują wydajność mimo ubytków.

Jest jednak jeszcze jeden interesujący model zimówek, który charakteryzuje się nawet większą przyczepnością. Chodzi o Michelin Pilot Alpin 5 oferowany także we wzmocnionej wersji Michelin Pilot Alpin 5 SUV. Co ciekawe, ogumienie wpływa na niższe zużycie paliwa, dzięki zoptymalizowanemu oporowi toczenia. W testach TÜV ten model uzyskał największy przebieg w porównaniu z konkurencją. Dość powiedzieć, że właśnie te opony dawane są na pierwszy montaż do aut klasy premium m.in. Audi, BMW, Mercedesa AMG czy porsche.’

Postęp technologiczny

opony-zimowe-caloroczne-michelin-crossclimate

Kierowcy mogą też uzyskać zapomogę na paliwo, wybierając zupełną nowość na rynku. Taką jest bowiem Michelin Crossclimate 2 – nowa wersja najlepszych opon całorocznych. Najnowsze technologie sprawiają, że udało się jeszcze bardziej poprawić imponujące parametry ogumienia. W obliczu mało śnieżnych zim, zwłaszcza w miastach widać bardzo duże zainteresowanie tym modelem. Wielu kierowcom coraz rzadziej doświadcza zimowej scenerii, w której zresztą Michelin Crossclimate 2 radzi sobie równie dobrze jak latem. Przed ostatecznym wyborem warto porównać wszystkie opony TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News