PILNE: W 2022 r. duże zmiany w jednym z najsłynniejszych samochodów świata. Zupełnie nie przypomina poprzednich generacji [WIDEO]

PILNE: W 2022 r. duże zmiany w jednym z najsłynniejszych samochodów świata. Zupełnie nie przypomina poprzednich generacji [WIDEO]

Batmobil Batman 2022

Podaj dalej

O tym samochodzie marzy się od dziecka, ale w 2022 r. czeka go totalna rewolucja. O tym jak duże zmiany w nim wprowadzono udowadnia kolejny zwiastun przed oficjalną premierą ustaloną na 4 marca 2022 r.

Oto jak jeździ nowy Batmobil

Autem, o którym mowa jest Batmobil, czyli samochód komiksowego bohatera Batmana. Przygody „człowieka nietoperza” doczekają się w przyszłym roku kolejnej ekranizacji. W najnowszym zwiastunie możemy kilka razy obejrzeć nowy Batmobil w akcji. Do tej pory był ujawniony jedynie na ujęciach statycznych. Miłośnikom jego klasycznych wersji może być ciężko do niego przywyknąć.

Inspiracją do stworzenia nowego Batmobilu były klasyczne amerykańskie samochody z lat 50. i 60. XX wieku. Polakierowano go czarnym matem, a uwagę zwracają sportowe reflektory LED oraz czerwone podświetlenia z przodu. Największą zmianą w designie nowego Batmobilu jest tyłu, który jest w pełni wyeksponowany. Dzięki temu widzimy jego potężny i głośny silnik, który raczej nie słyszał o elektryfikacji lub normach emisji spalin.

Kto zagrał nowego Batmana?

Nowy film „The Batman” wyreżyserował Matt Reeves, a w tytułową rolę wcielił się Robert Pattinson. Oprócz niego na ekranie zobaczymy Zoe Kravitz jak Kobietę-Kot. W obsadzie znalazł się też takie nazwiska jak Jeffrey Wright, Jim Gordon, Colin Farrell, Andy Serkis, John Turturro, Paul Dano i Peter Sarsgaard. Warto odnotować też, że Ash Thorps jest autorem projektu nowego Batmobilu.

batmobil

Premierę Batmana wielokrotnie przekładano. Plany pokrzyżowała oczywiście pandemia, a ostatnim z planowanych terminów był październik 2021 r. Ostatecznie film ma trafić do kin 4 marca 2022 r. i nic nie wskazuje na to, aby ta premiera była zagrożona.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News