PILNE: Uwaga na nowe zasady wakacyjnej promocji Orlenu na paliwo! Tylko na tych stacjach diesel i benzyna będą tańsze [LISTA]

PILNE: Uwaga na nowe zasady wakacyjnej promocji Orlenu na paliwo! Tylko na tych stacjach diesel i benzyna będą tańsze [LISTA]

Jak skorzystać z promocji na Orlenie?

Podaj dalej

PKN ORLEN opublikował pełny regulamin wakacyjnej promocji na paliwo. Od dziś diesel i benzynę można zatankować nawet o 40 gr na litrze taniej, ale jest kilka zaskakujących ograniczeń. W akcji nie biorą też wszystkie stacje, dlatego warto sprawdzić najpierw ich listę.

Od 27 czerwca z promocji mogą skorzystać wyłącznie zarejestrowani użytkownicy programu VITAY, którzy posiadają wirtualną kartę w aplikacji ORLEN VITAY. Jeżeli mamy tylko plastikową kartę programu lojalnościowego, rabat będzie naliczany dopiero od 1 lipca. Poznaliśmy też ostateczną datę końca promocji, którą do tej pory określano mianem „końca wakacji”. Zgodnie z przewidywaniami akcja zakończy się 31 sierpnia o godz. 23:59.

Promocyjny diesel lub benzyna tylko do baku

Należy pamiętać, że z promocji wyłączono autogaz (LPG), a zatem taniej zatankujemy wyłącznie diesel i benzynę. Każdy posiadacz karty VITAY otrzyma rabat minimum 30 gr na litrze wybranego paliwa. Po okazaniu Karty Dużej Rodziny upust wzrasta do -40 gr/l. Z wakacyjnej promocji można skorzystać tylko 3 razy i za każdym razem należy aktywować rabat w aplikacji (zakładka kupony). Za każdym razem po promocyjnej cenie naliczy się maksymalnie 50 l paliwa.

Wakacyjna promocja na paliwo ORLEN

Tutaj ważna uwaga, bo niewykorzystanych litrów nie można użyć w kolejnej transakcji. Niemożliwe będzie także zatankowanie promocyjnych produktów paliwowych do pojemników innych niż bak. Żaden kanister z certyfikatami nie będzie honorowany i wówczas całe tankowanie nie będzie objęte rabatem. W przypadku zatankowania więcej niż 50 l paliwa, każdy litr powyżej limitu będzie rozliczony według stawki widocznej na dystrybutorze. Pełny regulamin akcji jest dostępny tutaj.

Sprawdź listę stacji

Należy też pamiętać, że nie wszystkie stacje z logo PKN ORLEN biorą udział w wakacyjnej promocji. Jest to oczywiście ich zdecydowana większość, ale tutaj można sprawdzić pełną listę 1801 obiektów zarejestrowanych w akcji. Znajdziemy tam wykaz wszystkich adresów obiektów PKN ORLEN, na których udziela się rabatów na diesel i benzynę.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News