PILNE: Tej jesieni Polacy dostaną bony na paliwo! O tyle taniej kierowcy zatankują z nimi diesel, benzynę i LPG

PILNE: Tej jesieni Polacy dostaną bony na paliwo! O tyle taniej kierowcy zatankują z nimi diesel, benzynę i LPG

benzyna diesel ceny paliw paliwo e-petrol

Podaj dalej

Wysokie ceny paliw potrafią zrujnować portfele kierowców. Na szczęście nie brakuje dziś różnych promocji na diesel, benzynę i LPG. Jednak największą obniżkę mają zapewnić bony na paliwo, które już wkrótce trafią do Polaków. Zapisać się na nie można już teraz, wchodząc TUTAJ.

Jak dostać bon na paliwo?

Bony na paliwo będą niezwykle uniwersalne, bowiem będzie można z nich skorzystać niemal na każdej stacji, dowolnej sieci. Wystarczy, że obiekt będzie wyposażony w terminal płatniczy obsługujący karty Mastercard. Dziś takie rozwiązanie spotkamy w zasadzie na każdej stacji paliw w Polsce. Bon w praktyce będzie przedpłaconą kartą Mastercard.

Polacy mogą szykować się na spore obniżki, ponieważ przygotowano 4000 bonów o wartości 60 zł i 3000 bonów na 120 zł. To, jaki dostaniemy zależy od wyboru kierowców w akcji specjalnej TUTAJ. Polega ona na zakupie innowacyjnych opon Michelin (letnich lub całorocznych). W przypadku rozmiaru 16 lub 17 cali do nabywcy wysłany zostanie bon 60 zł. Po zakupie 18-tek lub większych w ciągu 8-10 tygodni (czyli na jesień) otrzymuje się bon 120-złotowy.

Opony generujące oszczędności

Choć Michelin to oponiarska marka premium, to ogumienie w ramach akcji specjalnej wcale nie jest drogie. Bony można otrzymać za zakup modeli w rozsądnej cenie, zawierających zaskakujące innowacje. Należy do nich m.in. technologia EverGrip, która pomaga nie wydawać pieniędzy na kolejne opony przez długi czas. Owa nowinka zapewnia bowiem bezpieczną jazdę nawet, gdy głębokość bieżnika zmaleje do prawnego minimum 1,6 mm! W połączeniu ze zoptymalizowanym oporem toczenia zapewniamy sobie niższe zużycie paliwa na co dzień.

Opona letnia Michelin Primacy 4+
fot. Michelin

Takie innowacje odnajdziemy już w podstawowym modelu opon letnich Michelin Primacy 4+. To najnowsza generacja tej serii, która charakteryzuje się nieprawdopodobnie krótką drogą hamowania na mokrej nawierzchni. Ciekawą alternatywą może być najnowsza ewolucja najlepszych opon całorocznych na rynku, czyli Michelin CrossClimate 2. Z racji nieprzewidywalnego klimatu w Polsce, ten rodzaj opon zyskuje coraz więcej zwolenników. Do bonu kwalifikuje się też model Michelin Pilot Sport 5, z którym można oszczędnie jeździć na co dzień, ale i wyszaleć się okazjonalnie na torze bez obaw o brak przyczepności.

Opis każdej opony oraz szczegóły akcji specjalnej przedstawiono TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News