PILNE: Ta darmowa karta pozwala tankować diesel, benzynę i LPG za śmieszne pieniądze. Niesamowita promocja PKN ORLEN

PILNE: Ta darmowa karta pozwala tankować diesel, benzynę i LPG za śmieszne pieniądze. Niesamowita promocja PKN ORLEN

Stacja ORLEN

Podaj dalej

Obniżka akcyzy oraz podatku VAT na paliwa to nie jedyne czynniki, którę mogą wpłynąć na niższe ceny paliw w Polsce. Diesel, benzynę i LPG można tankować jeszcze taniej, jeśli wyrobi się bezpłatną kartę. Korzyści są naprawdę duże.

O ile tańszy może być diesel, benzyna i LPG?

Od 1 lutego w całym kraju ceny za diesel i benzynę spadły o ok. 50-70 gr za litr. Polacy mogą jednak bez problemu uzyskać dodatkową obniżkę nawet o kolejne 10 groszy na litrze. Jest to możliwe na stacjach PKN ORLEN, na której honorowana jest specjalna karta, której wydanie nic nie kosztuje.

Stacja ORLEN
fot. PKN ORLEN

Po jej okazaniu kasjer na stacji może obniżyć cenę za diesel, benzynę 95-kę i LPG o dodatkowe 8 gr za litr. W przypadku udoskonalonych paliw Verva (benzyna 98 lub wzbogacony diesel) rabat wynosi aż 10 gr za każdy litr. Dodatkowo otrzymuje się 20-procentowy upust na wszystkie produkty z oferty Stop Cafe oraz na myjnię.

Co to za karta i kto może ją dostać za darmo?

Żeby skorzystać z tych dodatkowych rabatów należy okazać Kartę Dużej Rodziny. Jest ona wydawana bezpłatnie i honorowana na wszystkich stacjach PKN ORLEN w Polsce. Jedynym wymogiem jest posiadanie na utrzymaniu przynajmniej trójki dzieci lub więcej. Co ważne przysługuje ona nie tylko biologicznym rodzicom, ale i prawnym opiekunkom (macocha lub ojczym). Kartę Dużej Rodziny może otrzymać także dziecko, ponieważ jest uznawana w wielu innych instytucjach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News