PILNE: Robert Kubica zmienił wygląd! Jest kompletnie nie do poznania, ale zdradza go jeden szczegół [WIDEO]

PILNE: Robert Kubica zmienił wygląd! Jest kompletnie nie do poznania, ale zdradza go jeden szczegół [WIDEO]

Robert Kubica i jego ORLEN Paczka

Podaj dalej

Robert Kubica nie jest osobą, która dokonuje radykalnych zmian w swoim wyglądzie. Bodaj jego najbardziej odważną stylizacją był gęsty zarost, gdy startował w Rajdowych Mistrzostwach Świata (WRC). Tym razem dał się namówić na kompletną przemianę.

W rolach głównych Robert Kubica

Zmiana image’u to efekt występu Roberta Kubicy w kolejnej reklamie konrenu PKN ORLEN. Tym razem polski kierowca F1 promuje usługę ORLEN Paczka, czyli nowy sposób na dostarczanie przesyłek. Odbiór będzie możliwy w automatach paczkowych ORLEN, kioskach RUCH-u, licznych punktach odbioru oraz na wybranych stacjach paliw ORLEN.

Te zalety pokazuje w reklamie właśnie Robert Kubica, który gra tam… 4 różne osoby jednocześnie. Początkowo widzimy Polaka w kombinezonie wyścigowym, jadącego Alfa Romeo Stelvio (pozbawiona brandingu). Nagle podjeżdża pod automat paczkowy ORLEN i odbiora swojego „kolegę”. Ma gęste czarne włosy i czapkę, ale bystre oko od razu dostrzega, że to także Robert Kubica.

Co za przemiana!

Najlepsze jednak przed nami, bowiem obaj podjeżdżają pod sklep spożywczy, w którym paczkę ORLEN odbiera jakis hipis. Długie włosy, okulary oraz pasiasta opaska nieźle maskują, ale i tu Roberta Kubicę zdradza jego duży nos, z którego sam nierzadko żartuje. To chyba jego najodważniejsza stylizacja, o którą mało kto by posądzał 36-latka.

Kubica ORLEN Paczka

W reklamie pojawiła się jeszcze jedna „stylówa”. Robert Kubica odbiera ORLEN Paczkę na stacji paliw, ubrany w elegancki garnitur oraz kaszkiet. Bujna broda jest nieco gęstsza niż za czasów WRC, ale kibice raczej bez problemu dostrzegą, że to zwycięzca Grand Prix Kanady z 2008 r. Jak podaje serwis powrotroberta.pl, spot kręcono w Warszawie, zaledwie 2 dni przed nieoczekiwanym występem Kubicy w tegorocznym Grand Prix Holandii (musiał zastąpić chorego Kimiego Raikkonena).

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News