PILNE: Potężny zjazd cenowy na stacjach paliw! Taki Diesel, w takich pieniądzach nie ma szans utrzymać się na długo

PILNE: Potężny zjazd cenowy na stacjach paliw! Taki Diesel, w takich pieniądzach nie ma szans utrzymać się na długo

Diesel z potężną obniżką na stacjach

Podaj dalej

Na niektórych stacjach paliw czwartek przywitał kierowców zaskakującym obrazkiem. Zgodnie z oczekiwaniami najbardziej szlachetny Diesel jest już oferowany taniej o kilkadziesiąt groszy na litrze. Taka okazja nie może jednak potrwać długo, dlatego już teraz warto podjechać na jedną ze stacji z listy dostępnej TUTAJ.

Najbardziej szlachetny Diesel, czyli jaki?

Tak potężna obniżka ma zachęcić polskich kierowców, aby przekonali się, jaką różnicę robi Diesel klasy premium. Chodzi o specjalnie uszlachetniony olej napędowy, który zapewnia szereg korzyści dla silnika Diesla. Wciąż wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że takie paliwo premium usuwa osady nagaru. Co to daje? Dzięki pozbyciu się osadów jednostka napędowa momentalnie lepiej spala i reaguje żwawiej. Dodatkowo tak ulepszone paliwo zabezpiecza przed powstawaniem nowego nalotu.

Shell myjnia

To niezwykłe działanie dotyczy konkretnie paliwa Shell V-Power Diesel. Jest też benzynowy odpowiednik w postaci Shell V-Power 95. Zazwyczaj są one droższe o kilkadziesiąt groszy na litrze, ale teraz trwa wyjątkowa promocja. Dzięki akcji „Wtorki i czwartki z Shell V-Power” paliwa premium można zatankować w cenie paliw podstawowych. We wtorki obowiązuje promocja na benzynę premium, a w czwartki na Diesel premium. To doskonała okazja, aby przekonać się o ich właściwościach na własnym silniku.

Gdzie znajdę takie paliwo?

Akcja „Wtorki i czwartki z Shell V-Power” obowiązują na terenie całej Polski. Jeżeli chcesz zafundować swojemu autu taką odnowę znajdź najbliższą stację Shell z dystrybutorami paliw premium. Pamiętaj, że nie każdy punkt tej sieci takowe posiada, choć na większości są oczywiście dostępne. Dla pewności warto sprawdzić dokładną listę stacji Shell w Polsce TUTAJ. Na dostępnej tam liście widać wykaz z rodzajami dystrybutorów, wśród których powinny Was interesować Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel.

Shell V-Power Diesel - pistolet paliwowy
fot. Piotr Malecki / Getty Images

Wizyta na stacjach Shell to także okazja do przekonania się o tym jak wysokiej jakości gastronomia jest tam obecnie dostępna. To niezwykle ważne dla kierowców, aby mogli nie tylko wypić dobrą kawę, ale i dobrze zjeść. Rodzaje potraw oraz wysoka jakość ich produktów z pewnością mogą niektórych zaskoczyć. Shell zdaje sobie jednak sprawę z tego, że Polacy jedzą coraz bardziej odpowiedzialnie. Byle jaki fast food często nie jest już akceptowalną opcją, dlatego restauracje przy stacjach paliw Shell musiały przejść na wyższy poziom. Naprawdę warto tego spróbować!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News