PILNE: Potężna obniżka na Diesel i benzynę! Za każde niecałe 4 litry paliwa cena na stacji spada o 2 złote! Wystarczy aplikacja

PILNE: Potężna obniżka na Diesel i benzynę! Za każde niecałe 4 litry paliwa cena na stacji spada o 2 złote! Wystarczy aplikacja

Diesel i benzyna taniej z aplikacją

Podaj dalej

Wysokie ceny za Diesel i benzynę to problem dla kierowców na całym świecie. Na szczęście stacje paliw oferują czasami bardzo atrakcyjne promocje, z którymi wydatki „na wachę” można mocno zredukować. Czasem wystarczy zainstalowanie darmowej aplikacji.

O ile taniej za diesel z apką?

W sklepie Google Play oraz App Store można bowiem znaleźć aplikację BPme. Służy ona m.in. do bezdotykowego tankowania paliwa bez wysiadania z samochodu na stacjach BP. To ważne zwłaszcza podczas kolejnej fali pandemii koronawirusa, ale użytkowanie jej stwarza więcej korzyści. Otwiera bowiem możliwości brania udziału w konkursach i korzystania z promocji.

Ceny paliw w Polsce są tu bardzo atrakcyjne
fot. stock.adobe.com – Nomad_Soul

Kierowcom przypadła do gustu zwłaszcza ta obecna, obniżająca cenę paliwa. Wystarczy zatankować z aplikacją Diesel lub benzynę za co najmniej 40 zł, a następne wizyty na stacji będą dużo tańsze. Wszystko dlatego, że za każde niecałe 4 litry paliwa (dokładnie 1 galon = 3,79 l) otrzymujemy 2 zł rabatu (równowartość 50 centów). Tankując zatem 40 litrów rabat wyniesie aż 20 złotych (5 dolarów).

Na których stacjach działa ta promocja?

Na razie z tego udogodnienia mogą korzystać amerykańska polonia oraz wszyscy tankujący na stacjach BP w USA. Miejmy nadzieję, że w niedługim czasie aplikacja BPme wraz ze swoimi udogodnieniami zawita także do Polski. Przy obecnych cenach za Diesel i benzynę miesięczne koszty jazdy samochodem stały się dużo droższe. Co ciekawe, apka BPme posiada też porównywarkę cen na stacjach paliw w pobliżu. Abonament usługi wynosi tylko 99 centów (ok. 4,55 zł), który raczej zwraca się szybko, jeśli wiemy, gdzie można zatankować taniej.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News