PILNE: Polacy wreszcie mają tani i dobry diesel na stacjach paliw! Ceny oleju napędowego mocno zaskakują

PILNE: Polacy wreszcie mają tani i dobry diesel na stacjach paliw! Ceny oleju napędowego mocno zaskakują

Polacy mają tani i dobry diesel na stacjach

Podaj dalej

Polscy kierowcy aut z silnikami diesla coraz częściej czekają na czwartek. To nie przypadek, bo tego dnia, co tydzień cena za najlepszej jakości olej napędowy wyraźnie spada. Gdzie w Polsce można ustrzelić tak dobrą promocję? Wszystko wyjaśniono TUTAJ.

Obniżka nie jest mała, bo chodzi o kilkadziesiąt groszy na litrze. W każdy czwartek dużo taniej, bo w cenie paliwa podstawowego, można kupić na stacjach Shell olej napędowy klasy premium. Czym się różni ten lepszy diesel od zwykłego? Wzbogacony ON posiada dodatki uszlachetniające, których pozytywne działanie odczujemy zaraz po zatankowaniu.

Na stacji Shell przygotujesz samochód na zimę
fot. Piotr Malecki / Getty Images

Jak to działa?

Dzieje się tak dlatego, że silnik oraz cały układ paliwowy są oczyszczane z osadów nagaru. Ten powstaje, gdy używamy zwykłego diesla lub benzyny. Jednak wzbogacone paliwo Shell V-Power Diesel oraz udoskonalona benzyna Shell V-Power 95 nie tylko rozprawiają się z osadami, ale też zapobiegają jego szybkim nawrotom. Oczyszczony silnik odwdzięcza się też odczuwalnie wyższą mocą i nieco niższym spalaniem.

Korzyści ze stosowanie paliw premium są ogromne, dlatego Shell zdecydował się na wyjątkową akcję, która ma wypromować ten rodzaj paliw w Polsce. Za sprawą akcji „Wtorki i czwartki z Shell V-Power” we wskazane dni tygodnia można zatankować paliwa premium w cenie paliw podstawowych. We wtorki obniżka obowiązuje na Shell V-Power 95, a w czwartki na Shell V-Power Diesel.

Shell V-Power Diesel - pistolet paliwowy
fot. Piotr Malecki / Getty Images

Sprawdź to samemu

Skuteczność działania udoskonalonych paliw Shell V-Power potwierdzają zachowania samych kierowców. Już co trzeci klient stacji tej sieci tankuje właśnie benzynę lub diesel premium. W celu osobistego zweryfikowania działania tych paliw warto wybrać się na najbliższą stację Shell z dystrybutorami wzbogaconej benzyny lub oleju napędowego. Ich pełną listę wraz z wykazem dostępnych paliw sprawdzisz TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News