PILNE: Polacy odkryli nową, rewelacyjną promocję na diesel, benzynę i LPG! Na tych stacjach rabat na paliwo to nawet 120 zł [LISTA]

PILNE: Polacy odkryli nową, rewelacyjną promocję na diesel, benzynę i LPG! Na tych stacjach rabat na paliwo to nawet 120 zł [LISTA]

Nowa promocja na diesel, benzyna, LPG

Podaj dalej

Tegoroczne wakacje stoją pod znakiem bardzo wysokich cen paliw, ale z drugiej strony dawno nie było aż tylu promocji na diesel, benzynę i LPG. Polacy odkryli właśnie nową, która pozwala na naprawdę dużą obniżkę (nawet 120 zł), którą można łączyć z innymi rabatami. Żeby mieć taką możliwość wystarczy wyrobić sobie specjalną kartę TUTAJ.

Ta nowa promocja jest wyjątkowa pod wieloma względami, ponieważ kierowcy zyskują nie tylko tańsze paliwo. Dostają także możliwość, aby ich samochód spalał mniej paliwa oraz rzadszych wydatków na nowe opony. To i wiele innych rzeczy zawiera się w akcji specjalnej Michelin i Oponeo, która potrwa do końca wakacji, czyli do 31 sierpnia 2022 r.

Jak taniej zatankować diesel, benzynę lub LPG?

Zasady akcji specjalnej są bardzo proste, bo wystarczy wejść TUTAJ i zakupić jeden z kompletów innowacyjnych opon Michelin. W przypadku nabycia 16- lub 17-calowych opon, otrzymuje się bon na paliwo o wartości 60 zł. Jeżeli wybierzemy jednak 18-calowe lub większe ogumienie, to wówczas bon będzie miał wartość aż 120 zł!

opony-michelin-pilot-sport-5
fot. Michelin

Bon jest wydawany, jeżeli kupujący nie zwróci zamawianych opon, a zatem w ciągu 8-10 tygodni od zamówienia. Ma on formę karty przedpłaconej Mastercard. Oznacza to, że lista stacji, na której można nią zapłacić jest naprawdę długa. Wystarczy, że stacja paliw ma terminal płatniczy obsługujący karty Mastercard. Co ważne, taką kartą możemy zapłacić za diesel, benzynę i LPG także wtedy, gdy korzystamy ze specjalnych rabatów na paliwo poszczególnych sieci.

Technologia robi różnicę i pozwala oszczędzać

Jak już wspomnieliśmy, akcja to nie tylko tańsze paliwo, ale i niższe spalanie samochodu. Jak to możliwe? Innowacyjne opony Michelin posiadają zoptymalizowany opór toczenia, co wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Dodatkowo, dzięki technologii EverGrip opony Michelin zachowują swoje parametry aż do momentu zużycia, czyli gdy bieżnik osiągnie zaledwie 1,6 mm. Gdy inne opony dawno byśmy wyrzucili, ogumienie Michelin nadal działa świetnie.

Opona letnia Michelin Primacy 4+
fot. Michelin

Te wszystkie innowacje są dostępne nawet w niedrogich modelach. Przykładem tego jest opona letnia Michelin Primacy 4+, najnowsze generacja produktu, który zapewnia obłędnie krótką drogę hamowania na mokrej nawierzchni. Nie inaczej jest w przypadku coraz popularniejszych opon całorocznych, wśród których najlepszy na rynku jest model Michelin CrossClimate 2. W promocji bierze też udział opona Michelin Pilot Sport 5. To nowa wersja modelu, który pozwala na szybką jazdę po torze, ale i ekonomiczną jazdę na co dzień.

Promocyjne produkty oraz szczegóły akcji specjalnej opisano dokładnie TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News