PILNE: Polacy już pobierają dofinansowanie na Diesel, benzynę lub LPG! Kierowcy mogą załatwić wszystko przez Internet

PILNE: Polacy już pobierają dofinansowanie na Diesel, benzynę lub LPG! Kierowcy mogą załatwić wszystko przez Internet

Polacy dostają dofinansowanie na Diesel, benzynę lub LPG

Podaj dalej

Wydatki na Diesel, benzynę i LPG stanowią mocne obciążenie dla domowego budżetu Polaków. Teraz najbardziej odpowiedzialni kierowcy mogą otrzymać dofinansowanie na paliwo. Wszystko można załatwić przez Internet TUTAJ.

Jak uzyskać dofinansowanie na Diesel, benzynę lub LPG?

Kierowcy w Polsce mogą pozyskać nawet 120 zł i zatankować za tyle Diesel, benzynę lub LPG na dowolnej stacji. W ten sposób odpowiedzialnych kierowców nagradza MICHELIN, który rozdaje karty przedpłacone na paliwo. Można z nich korzystać wszędzie tam, gdzie przyjmowane są płatności kartami MasterCard. Jest to zatem zdecydowana większość stacji w Polsce.

 

Zdobycie karty przedpłaconej na wartość 120 zł jest bardzo proste, bo wszystko robi się przez Internet. Wystarczy wejść TUTAJ i zakupić komplet innowacyjnych opon zimowych MICHELIN w rozmiarze 18 cali lub większym. Jeżeli nasze auto jeździ na 16-tkach lub 17-tkach to za zakup zimówek w tym rozmiarze także przyznaje się kartę, ale z budżetem 60 zł.

Obecna zima przyszła bardzo wcześnie i jak na razie nigdzie się nie wybiera. Z tego względu warto wyposażyć samochód w innowacyjne opony zimowe MICHELIN. Dlaczego innowacyjne? Bo oprócz wybitnych osiągów na śniegu czy asfalcie przy minusowych temperaturach, starczają na wiele lat. W dodatku bez utraty osiągów dzięki technologii Evergrip.

Opona Michelin Pilot Alpin 5

Które modele mają takie innowacje?

Taką innowację znajdziemy chociażby w przystępnym modelu MICHELIN Alpin 6. Rygorystyczne testy TÜV SÜD wykazały, że to najbardziej trwała opona zimowa na rynku. Mimo ubywania bieżnika, zachowuje zbliżone parametry do tych, które miała od nowości. Kierowcy robią wielkie oczy, gdy okazuje się, że opona z bieżnikiem 1,6 mm nadal zapewnia wysokie bezpieczeństwo. Nowe technologie potrafią jednak zdziałać naprawdę wiele.

Poszukując najlepszych osiągów warto wybrać model, na który stawiają producenci aut klasy premium. Chodzi o MICHELIN Pilot Alpin 5, który znajdziemy na nowych BMW, Audi, Porsche czy Mercedesach AMG. Oprócz świetnej przyczepności i krótkiej drogi hamowania, ma zoptymalizowany opór toczenia. To wpływa na to, że takie zimówki przyczyniają się do niższego spalania paliwa. Ogumienie jest dostępne także w wersji dla SUV-ów, która jest dodatkowo wzmocniona.

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2

W ofercie znajdzie się też coś dla tych, którzy nieszczególnie lubią zmieniać opony. Dziś na szczęście można to pogodzić dzięki przełomowej oponie całorocznej MICHELIN Crossclimate 2. To najnowsza ewolucja wielosezonowego modelu, którego osiągi zimą i latem są imponujące względem konkurencji. Potwierdzają to testy, a dodatkowo są niezwykle trwałe i mają oczekiwany już zoptymalizowany opór toczenia.

Wszystkie opisane modele oraz szczegóły akcji znajdziesz TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News