PILNE: Od 6 marca Polacy mogą pobierać nowe dofinansowanie na paliwo! Oto jak najszybciej dostać pieniądze do ręki

PILNE: Od 6 marca Polacy mogą pobierać nowe dofinansowanie na paliwo! Oto jak najszybciej dostać pieniądze do ręki

paliwo do 31 marca z dodatkiem

Podaj dalej

Choć ceny paliw na stacjach w Polsce pozostają wysokie, to kierowcy mogą zapewnić sobie pewną ulgę na tankowanie. Od 6 marca można odbierać nowe dofinansowanie na paliwo, które z pewnością odciąży domowy budżet. Ile naprawdę można uzyskać pieniędzy i jak najszybciej je dostać – to dobrze opisano TUTAJ.

Ten artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Michelin.

Jak dostać nowe dofinansowanie na paliwo?

Dodatek finansowy musi być wykorzystane na tankowanie paliwa na stacji, dlatego środki nie są wydawane w gotówce lub przelewem na konto. Dostajemy je do ręki, ale w formie bonu paliwowego Orlenu. Oznacza to, że taką kartą upominkową zapłacimy na każdej stacji sieci PKN Orlen za diesel, benzynę lub LPG. Rozliczenie płatności nastąpi do ustalonej kwoty limitu w zależności od spełnienia warunków promocji.

Karta upominkowa Orlen
fot. materiały prasowe

W celu otrzymania takiego dofinansowania w formie bonu Orlenu należy wejść TUTAJ, wybrać innowacyjne opony Michelin i dokonać zakupu kompletu, czyli 4 szt. Jeśli kupimy ogumienie w rozmiarze 16 lub 17 cali, to wysłany zostanie do nas bon o wartości 60 zł. Z kolei w przypadku zakupu opon w rozmiarze 18 cali lub większych, limit na karcie podarunkowej wyniesie 120 zł.

Jeżeli potrzebujemy więcej niż jednego kompletu opon, warto kupić je w osobnych transakcjach. Wtedy otrzymamy więcej bonów! Wysyłka nagrody odbywa się w ciągu 10-12 tygodni od zamówienia, ponieważ warunkiem jej otrzymania jest brak zwrotu towaru. Im szybciej uda się spełnić ten warunek, tym szybciej otrzymamy bon.

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2
fot. Michelin

To dopiero początek oszczędzania na paliwie

Jednak na bonie nie kończy się tu oszczędzanie pieniędzy na wydatkach na paliwo. Wspomniana innowacyjność opon Michelin robi tu dodatkową, długofalową robotę. Odpowiada za to zoptymalizowany opór toczenia, który zastosowano w nowej generacji opon Michelin CrossClimate 2. To najnowsza odmiana bestsellerowych opon całorocznych w Polsce, które teraz mają jeszcze lepsze właściwości. Polacy wybierają je coraz częściej z racji nieprzewidywalnej aury w naszym kraju.

Z kolei w modelu opon letnich Michelin Primacy 4+ zastosowano technologię EverGrip. Dzięki niej opona zachowuje swoje parametry nawet wtedy, gdy bieżnik stępimy do 1,6 mm. Z taką technologią za 2-3 sezony nie trzeba szykować budżetu na kolejne opony, ponieważ Michelin Primacy 4+ starczą na dłużej. Stąd ich stosunek ceny do trwałości jest wyjątkowo dobry. To wszystko przy nieprawdopodobnie wysokich właściwościach zapobiegających aquaplaningowi.

Opony Michelin Pilot Sport 5
fot. Michelin

W promocji biorą też udział opony o bardziej sportowym charakterze, czyli Michelin Pilot Sport 5. To ogumienie, które z powodzeniem wykorzystasz do codziennej jazdy oraz okazjonalnego wypadu na tor wyścigowy. Ich responsywność na mokrej i suchej nawierzchni dają niezwykłą pewność za kierownicą każdego mocniejszego samochodu.

O wszystkich oponach oraz warunkach promocji przeczytasz dokładnie TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News