PILNE: Od 26 lipca w Polsce nowa promocja na stacjach Shell! Kierowcy tankujący diesel, benzynę lub LPG za 50 zł będą zachwyceni

PILNE: Od 26 lipca w Polsce nowa promocja na stacjach Shell! Kierowcy tankujący diesel, benzynę lub LPG za 50 zł będą zachwyceni

Dystrybutor Shell w Polsce

Podaj dalej

Kierowcy tankujący na stacjach Shell w Polsce dostali dziś rewelacyjne wieści. Od 26 lipca obowiązuje nowa promocja, którą łączy się z niedawno zaoferowanym dużym rabatem na diesel i benzynę. Tak jak w tamtym przypadku wystarczy posiadać kartę lub aplikację Shell Clubsmart, którą w telefonie zainstalujemy i aktywujemy w 2 minuty.

Wystarczy zatankować paliwo za 50 zł

Od połowy lipca głośnym echem w Polsce odbiła się promocja Shell, który na stacjach w Polsce przyznaje 30 gr rabatu na każdym litrze paliwa. Polacy polubili tę akcję zwłaszcza z powodu braku limitów liczby transakcji z obniżką. Ta przysługuje nowym i dotychczasowym uczestnikom programu Shell Clubsmart. Okazuje się, że to nie ostatnia niespodzianka dla kierowców, jaką Shell przygotował dla Polaków w tym miesiącu.

Stacja Shell i rabat na diesel i benzynę
fot. Marcin Zabolski

Dziś posiadacze aplikacji Shell Clubsmart otrzymali miłe powiadomienie. Otóż od 26 lipca do 8 sierpnia 2022 r. można w apce aktywować nową promocję. Wystarczy zatankować diesel, benzynę lub LPG za jedyne 50 zł lub więcej. Warto to zrobić, bo wówczas na konto klienta trafił 200 dodatkowych punktów Shell Clubsmart. Z oferty można skorzystać tylko jeden raz, a bonusowe punkty trafią na konto klienta w ciągu 24 godzin od transakcji.

Promocja goni promocję

Żeby skorzystać z tej promocji, podobnie jak w przypadku rabatu na paliwo, należy pamiętać, aby zeskanować przy kasie kod karty Shell Clubsmart. Dodatkowe punkty należy wykorzystać w ciągu 4 lat, a na pewno będzie na co. Punkty Shell Clubsmart można wymieniać na atrakcyjne vouchery m.in. do Pyszne.pl, Allegro, Zalando, Smyk, Hebe, Empik czy RTV Euro AGD. Warto pamiętać, że dodatkowe punkty można uzyskać także za zakup innych produktów niż paliwo. Wszystkie aktualne promocje oraz ich dokładne warunki można sprawdzać na bieżąco w aplikacji Shell Clubsmart.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News