PILNE: Od 15 lipca Shell na stacjach w Polsce wprowadza niesamowity rabat na diesel i benzynę! Kierowcy bardzo czekali na taką promocję

PILNE: Od 15 lipca Shell na stacjach w Polsce wprowadza niesamowity rabat na diesel i benzynę! Kierowcy bardzo czekali na taką promocję

Rabat na diesel i benzynę od Shell

Podaj dalej

Rewelacyjne informacje dla polskich kierowców przekazał 15 lipca Shell. Ta bardzo popularna sieć stacji w Polsce wystartowała z wyjątkową promocją, która pozwala tankować diesel i benzynę z dużym rabatem. Zmotoryzowani będą zachwyceni warunkami, ponieważ przykładowo nie będzie obowiązywał żaden limit liczby transakcji rabatowych.

Ile wynosi rabat na diesel i benzynę?

Z nowej promocji Shell skorzystają obecni i nowi klienci, w ramach programu lojalnościowego Shell ClubSmart. Jego użytkownicy otrzymają 30 groszy rabatu za każdy litr paliwa Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel. Nie ma żadnych limitów określających liczbę czy częstotliwość tankowań, a jednorazowo można otrzymać rabat za zakup maksymalnie 50 litrów paliwa. Akcja potrwa do końca wakacji, czyli 31 sierpnia 2022 r.

W celu aktywacji zniżki, przy płatności za paliwo należy zeskanować aplikację lub plastikową kartę Shell ClubSmart. Kierowcy mogą korzystać z promocji wielokrotnie. Rabat 30 groszy na litrze obowiązuje przy każdym tankowaniu – bez względu na ich liczbę czy częstotliwość. Jednorazowo można otrzymać zniżkę za zatankowanie maksymalnie 50 litrów paliwa, czyli 15 złotych. Za każdy litr paliwa zatankowany powyżej określonego limitu kierowca zapłaci po cenie regularnej, obowiązującej za wybrany rodzaj paliwa na danej stacji Shell.

Rabat na paliwo od Shell
graf. Shell

Rabat naliczany co do grosza

Za każdy zatankowany litr paliwa Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel przyznaje się rabat w wysokości 30 groszy. Jest on naliczany automatycznie, po zeskanowaniu aplikacji lub plastikowej karty lojalnościowej Shell ClubSmart, proporcjonalnie do ilości zakupionego paliwa. W praktyce oznacza to, że przykładowo, po zatankowaniu 20 litrów przyznany rabat wynosi 6 złotych, a po zatankowaniu 25,5 litra – 7,65 złotego. Oferta promocyjna jest naliczana od ceny regularnej danego paliwa, obowiązującej na odwiedzanej przez kierowcę stacji Shell.

Monika Kielak-Łokietek, członek Zarządu Shell Polska, odpowiedzialna za rozwój sieci stacji paliw w PolsceMonika Kielak-Łokietek, członek Zarządu Shell Polska, odpowiedzialna za rozwój sieci stacji paliw w Polsce: Akcja „Tankuj korzyści z Shell” jest odpowiedzią na potrzeby kierowców i aktualną sytuację rynkową. To rozszerzenie naszej bogatej oferty promocyjnej dla stałych Klientów. Na stacjach Shell otrzymają rabat 30 groszy na litrze przy zakupie paliw z rodziny Shell FuelSave, bez ograniczeń liczby czy częstotliwości tankowań. Ponadto, we wtorki i czwartki, Klienci mają możliwość zakupu paliw premium Shell V-Power w cenie paliw podstawowych. Oferujemy również dodatkowe rabaty i atrakcyjne nagrody w programie lojalnościowym Shell ClubSmart. Naszą ofertę budujemy tak, by kierowca mógł czerpać korzyści nie tylko z tankowania najwyższej jakości paliw, ale także przy zakupie produktów Shell Café czy korzystaniu z myjni.

Tankuj korzyści z Shell ClubSmart

Shell docenia swoich lojalnych klientów w programie Shell ClubSmart, który funkcjonuje na polskim rynku już od ponad 22 lat. Niemal każdy zakup na stacji Shell – od paliw, przez myjnię, po kawę – nagradza się punktami. Zebrane punkty można szybko i łatwo wymienić na atrakcyjne nagrody, m.in. bony na zakupy w takich sklepach jak np. Biedronka, EURO RTV AGD, Smyk czy na Allegro lub przekazać na wybraną organizację charytatywną, np. Polski Czerwony Krzyż czy Fundację DKMS. Punktami można również zapłacić za paliwo oraz za inne produkty dostępne na stacjach Shell. Aby dołączyć do Shell ClubSmart wystarczy pobrać aplikację z Google Play lub App Store. Następnie wypełnić prosty formularz rejestracyjny i dodać do aplikacji swoją plastikową kartę Shell ClubSmart lub wygenerować wirtualną kartę lojalnościową. Każdy nowy Klubowicz może otrzymać 250 punktów na start.

Pakiet korzyści od Shell

Każdy kierowca tankujący na Shell może skorzystać, z trwającej już ponad dwa lata i docenianej przez klientów, promocji „wtorki i czwartki z Shell V-Power”. W ramach tej oferty specjalnej paliwa premium są dostępne w cenach paliw podstawowych. We wtorki można kupić taniej benzynę Shell V-Power 95, a w czwartki olej napędowy Shell V-Power Diesel.

Stacja Shell w Polsce
fot. Shell

Dodatkową wartością dla kierowców i pasażerów jest bogata oferta kawiarniano-gastronomiczna Shell Café. Pyszne i zdrowe przekąski oraz aromatyczna kawa są serwowane w przyjaznym otoczeniu. Dla lojalnych klientów dostępne po atrakcyjnych cenach – obecnie hot-dog z 20% zniżką, kawa Shell Café z ciastkiem 5 zł taniej czy 5 zł zniżki na wybrane zestawy Shell Café, składające się z np. kajzerki lub panini z kawą lub świeżym sokiem.

Akcja „Tankuj korzyści z Shell” jest wspierana kampanią reklamową, dlatego dowiemy się o niej z radia, prasy czy Internetu. Promuje się ją także na stacjach Shell w Polsce, gdzie można osobiście dopytać o wszelkie szczegóły.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News