PILNE: Obniżka akcyzy i VAT-u na paliwo to jeszcze nic! Z tą promocją diesel w Polsce ma jeszcze niższą cenę

PILNE: Obniżka akcyzy i VAT-u na paliwo to jeszcze nic! Z tą promocją diesel w Polsce ma jeszcze niższą cenę

Z tą promocją Diesel w Polsce jeszcze taniej

Podaj dalej

Polacy nie kryją zadowolenia z cen paliw po tym jak tarcze antyinflacyjne zapewniły obniżkę akcyzy i podatku VAT na te produkty. Jednak diesel, ale także benzynę można tankować jeszcze taniej. To efekt promocji, którą dokładnie opisano TUTAJ.

Dodatkowa obniżka na diesel i benzynę

Kierowcy w Polsce znów mogą cieszyć się ze stawek bliższym 5, a nie 6 zł za litr. Świadomi kierowcy mogą jednak zyskać jeszcze więcej. W wybrane dni tygodnia, sieć Shell oferuje obniżkę na olej napędowy premium i benzynę premium. Są to udoskonalone paliwa, których tankowanie jest bardzo korzystne dla jednostek napędowych.

Shell V-Power Diesel dziś dużo taniej
fot. Shell

Benefity odczuwa nie tylko silnik, ale i kierowca w portfelu. Dzięki akcji „Wtorki i czwartki z Shell V-Power”, innowacyjne paliwa z dodatkami uszlachetniającymi są oferowane w cenie paliw podstawowych. We wtorki niższa cena obowiązuje na benzynę premium Shell V-Power 95. Z kolei w czwartki w niższej cenie warto wypróbować Shell V-Power Diesel.

Czy paliwo premium cokolwiek daje?

Paliwa premium stworzono dla tych kierowców, którzy chcą jak najbardziej zadbać o silniki swoich ukochanych aut. Dodatki uszlachetniające zapewniają oczyszczenie układu paliwowego z osadów nagaru. Powstające w silniku osady powodują pogorszenie osiągów oraz spalania.

Formuła opracowana w paliwach premium Shell V-Power Diesel i Shell V-Power 95 zapewnia dodatkową ochronę przed powstawaniem nowych osadów. Z tego względu warto przynajmniej co jakiś czas zatankować tak ulepszone paliwo. Polepszenie osiągów jest odczuwalne, a jeśli ktoś nie dowierza, może to zrobić bez dodatkowych kosztów tankując w promocyjne dni.

Na stacji Shell przygotujesz samochód na zimę
fot. Piotr Malecki / Getty Images

Na których stacjach można zatankować takie paliwa?

Akcją „Wtorki i czwartki z Shell V-Power” objęto niemal wszystkie stacje sieci Shell w Polsce. Jest kilka wyjątków, dlatego warto sprawdzić pełną listę punktów (TUTAJ) biorących udział w tej akcji.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News