PILNE: Niezwykła promocja na stacjach paliw w Polsce! Wlewasz diesel, benzynę lub LPG i możesz dostać dostęp do szybkiego Ferrari

PILNE: Niezwykła promocja na stacjach paliw w Polsce! Wlewasz diesel, benzynę lub LPG i możesz dostać dostęp do szybkiego Ferrari

Niezwykła promocja na stacjach paliw w Polsce

Podaj dalej

Taka promocja na stacjach paliw nie zdarza się codziennie. Wśród kierowców rosnącą popularność zdobywa atrakcyjna oferta stacji Shell, która sowicie nagradza za tankowanie diesla, benzyny lub LPG. Jest to bowiem dostęp do wyjątkowych modeli Ferrari, o czym dokładnie napisano TUTAJ.

Jak zdobyć Ferrari?

Kierowcy w Polsce regularnie tankują diesel, benzynę lub LPG. Skoro jest to konieczne, to warto robić to tak, aby mieć z tego dodatkowe benefity. Wyjątkowo miłym jest na pewno duży rabat na mistrzowską kolekcję zdalnie sterowanych modeli Ferrari, które oferują stacje Shell. Kultowe maszyny znane z torów wyścigowych może mieć każdy za niewielkie pieniądze i sterować nimi z pomocą aplikacji Shell Racing Legends (z trybem gry online).

Tak dokładnie odwzorowane i zaawansowane techniczne pojazdy można mieć za jedyne 49,99 zł. Wystarczy zebrać 4 naklejki promocyjne, na co potrzeba w zasadzie jednej wizyty. Ich komplet dostaniemy od razu, jeśli do baku wlejemy minimum 50 l paliwa premium Shell V-Power. Tankując o połowę mniej dostaniemy 2 naklejki. Wybierając zwykłą benzynę lub olej napędowy (Shell FuelSave) bądź LPG (Shell AutoGas) przy minimum 25 l otrzymamy 1 naklejkę. Dodatkową można zebrać za zakup dowolnej kawy z zestawem z hot dogiem, kanapką lub zapiekanką.

Wyjątkowe Ferrari można mieć też nawet za złotówkę, jeśli na karcie Shell ClubSmart mamy zebrane przynajmniej 3700 punktów. Wszystkie sposoby i dokładne informacje czytelnie opisano TUTAJ.

Niełatwo zdecydować

Mistrzowska kolekcja Ferrari na stacjach Shell

Mistrzowska kolekcja modeli Ferrari zawiera 4 wyjątkowe maszyny, przez co nie tak łatwo będzie wybrać upragnioną. Jedną z nich jest wyczynowe Ferrari 488 Challenge Evo, które jest wykorzystywane w monomarkowej serii Ferrari Challenge. Historia cyklu sięga 1993 r. i ma swoje regionalne edycje w Europie, Ameryce Północnej oraz strefie Azji i Pacyfiku. 670-konna maszyna w efektownym żółtym malowaniu to rasowa wyścigówka, na którą nigdy nie brakuje chętnych.

W kolekcji znajdziemy też Ferrari 488 GTE, czyli wersję do wyścigów długodystansowych. Pojazd przygotowano w barwach ekipy AF Corse, która takim rzeczywistym egzemplarzem triumfowała w kategorii LM GTE podczas 24 godzin Le Mans 2019. W ofercie nie mogło też zabraknąć bolidu F1 Ferrari SF1000 w okazjonalnych barwach z okazji występu Scuderii w tysięcznym grand prix królowej sportów motorowych (GP Toskanii 2020). Gratką jest też hybrydowe Ferrari FXX-K Evo – limitowany do 40 sztuk prototyp o mocy 1350 KM, którym można jeździć tylko podczas track day. Wszystkie auta oraz warunki promocji zebrano TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News