PILNE: Kierowcy w Polsce oszaleli na punkcie tej akcji wymiany opon! Dostają gratis 120 zł na diesel, benzynę lub LPG z dowolnej stacji

PILNE: Kierowcy w Polsce oszaleli na punkcie tej akcji wymiany opon! Dostają gratis 120 zł na diesel, benzynę lub LPG z dowolnej stacji

120 zł na diesel, benzynę i LPG za wymianę opon

Podaj dalej

W obliczu wysokich cen paliw, kierowcy w Polsce bardziej niż kiedykolwiek doceniają akcje, które pozwalają tankować taniej. Teraz, gdy ruszył sezon na zmianę opon, warto wiedzieć o wyjątkowej promocji. Dzięki niej można dostać nawet 120 zł na diesel, benzynę lub LPG z dowolnej stacji. Szczegóły TUTAJ.

Dla kierowców w Polsce to może być najkorzystniejszy okres zmiany opon. Nie tylko ze względu na możliwą dotację na paliwo, ale także innowacyjność nowego ogumienia. Okazuje się bowiem, że kierowcy mogą sporo zaoszczędzić, bo wybierając opony o wysokich, które starczają na dłużej, prawdopodobnie prędzej kupimy nowe auto, niż kolejny komplet opon.

Nie każdy wie, że opona długo utrzymująca swoje właściwości, może jednocześnie zapewnić bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Brak wykluczania się tych cech to zasługa technologii MICHELIN EverGrip. Dzięki niej wraz ze zużyciem ogumienia zaczynają wyłaniać się m.in. nowe lamele czy szersze kanaliki. Wszystko po to, aby zapewnić skuteczność adekwatną do głębokości bieżnika.

Innowacyjne opony i dofinansowanie na diesel, benzynę lub LPG

Opona letnia Michelin Primacy 4+
fot. Michelin

Teraz na rynku debiutuje zupełnie nowy model opon letnich MICHELIN Primacy 4+, który dzięki technologii EverGrip zapewnia działanie nawet, gdy bieżnik stępimy do 1,6 mm! Dla wielu osób nawet dwa razy głębszy bieżnik jest oznaką do wyrzucenia opon, ale tutaj nie ma takiej potrzeby. Do tego nowe technologie zapewniają tu doskonałe hamowanie na mokrej nawierzchni i zabezpieczenie przed aqaplaningiem. Do tego zoptymalizowany opór toczenia wspiera niskie zużycie paliwa.

To, co powinno zainteresować kierowców w Polsce to fakt, że kupując komplet 4 szt. MICHELIN Primacy 4+, można otrzymać kartę przedpłaconą MasterCard do wykorzystania na dowolnej stacji. Jeżeli zakupimy to ogumienie w rozmiarze 16 lub 17 cali, to otrzymamy kartę z limitem 60 zł na diesel, benzynę lub LPG. W przypadku wybrania 18-tek lub większych, wtedy karta pozwoli na opłacenie paliwa za 120 zł. Szczegóły tej promocji opisano dokładnie TUTAJ.

Inne opony też biorą udział w akcji

Inne opony także biorą udział w tej wyjątkowej akcji specjalnej. Kierowcy poszukujący modelu, który będzie miał bardziej sportową charakterystykę mogą wybrać MICHELIN Pilot Sport 5. Dużo większa precyzja sterowności to zasługa jeszcze większe przyczepności zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Z takimi właściwościami bezpieczeństwo jest jeszcze na wyższym poziomie.

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2
fot. Michelin

Alternatywnie, kierowcy mogą zdecydować się na innowacyjne opony całoroczne MICHELIN CrossClimate 2. Ta nowa wersja lidera tego segmentu ma jeszcze lepsze osiągi zarówno latem, jak i zimą. Ten model pozwala zapomnieć o sezonowej zmianie opon na jakiś czas oraz cieszyć się niższym zużyciem paliwa. Co ważne, jest dostępny m.in. w wzmocnionej wersji dla SUV-ów. Istotne jest to, że po kilku sezonach opona utrzymuje wysokie parametry, dlatego coraz więcej kierowców decyduje się na opony całoroczne.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News