PILNE: Kierowcy w Polsce odkryli niezawodny sposób na tanie paliwo! Z tą wiedzą nie ma obaw o tankowanie powyżej 6 zł za litr

PILNE: Kierowcy w Polsce odkryli niezawodny sposób na tanie paliwo! Z tą wiedzą nie ma obaw o tankowanie powyżej 6 zł za litr

Kierowcy odkryli sposób na tanie paliwo

Podaj dalej

Zatankowanie samochodu do pełna od pewnego czasu jest coraz droższe. Chcąc wlać do baku najlepszy gatunkowo diesel lub benzynę trzeba zazwyczaj zapłacić cenę powyżej 6 zł za litr. Jednak kierowcy w Polsce mają sposób na to jak zapewnić sobie dużo niższą cenę za dobre paliwo. Sprawdź go TUTAJ.

Rosnąca świadomość kierowców sprawia, że coraz częściej tankujemy do samochodów nie byle co. Kierowcy „ropniaków” i „benzyniaków” wiedzą, że lejąc uszlachetniony olej napędowy lub wzbogaconą benzynę, pomagają przedłużyć żywotność i wigor jednostki napędowej. To efekt specjalnych dodatków zawartych w tzw. paliwach premium, które wspierają oczyszczanie silnika z osadów nagaru. W przypadku stosowania zwykłego oleju napędowego lub benzyny jego powstawanie jest nieuchronne, a potem przekłada się to na gorszą wydajność.

Shell V-Power Diesel dziś dużo taniej
fot. Shell

Bez osadów mocy jest tyle, co kiedyś

Wystarczy jednak spróbować niezwykłej mieszanki paliw premium z gamy Shell V-Power, aby poczuć różnicę. Specjalne dodatki uszlachetniające pomagają usuwać szkodliwe osady nie tylko z silnika, ale też z całego układu paliwowego. Nagle okazuje się, że do przywrócenia większej mocy nie trzeba kosztownego remontu silnika. Warto zacząć od oczyszczenia go za pomocą Shell V-Power Diesel (w przypadku jednostek wysokoprężnych) lub Shell V-Power 95 (dla jednostek benzynowych).

Niektórych kierowców przeraża jednak fakt, że obecnie za te ulepszone formuły paliw trzeba płacić powyżej 6 zł za litr. Jednak na szczęście cały czas trwa akcja „Wtorki i czwartki z Shell V-Power”, która pozwala tankować paliwa premium w cenie paliw podstawowych w wybrane dni tygodnia. Oznacza to, że uszlachetniony Shell V-Power Diesel można zatankować w każdy czwartek o kilkadziesiąt groszy na litrze taniej. Poniżej 6 zł za litr w każdy wtorek spada za to cena za uszlachetnioną benzynę Shell V-Power 95, która w te dni kosztuje tyle samo co zwykła „bezołowiowa”.

Na stacji Shell przygotujesz samochód na zimę
fot. Piotr Malecki / Getty Images

Które stacje są objęte promocją?

To niezwykła okazja, aby przekonać się osobiście jak dużą różnicę w pracy silnika czuć już po pierwszym zatankowaniu paliw premium. Statystyki pokazują, że już co trzeci klient stacji Shell woli tankować właśnie wzbogaconą benzynę lub diesel. Promocja „Wtorki i czwartki z Shell V-Power” obowiązuje na ponad 300 stacjach tej sieci w całej Polsce. Przed wyprawą warto sprawdzić ich dokładną listę TUTAJ, aby upewnić się czy na danej stacji są dostępne dystrybutory z paliwami Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel.

Przeczytaj również