PILNE: Kia ma nowe logo! Co za spektakularna odmiana. Nie to co inni

PILNE: Kia ma nowe logo! Co za spektakularna odmiana. Nie to co inni

Podaj dalej

Marka Kia oficjalnie zaprezentowała swoje nowe logo oraz slogan, którym zamierza posługiwać się w nowej dekadzie. Mamy tutaj do czynienia z realną zmianą, bowiem w odróżnieniu do pozostałych producentów, nie jest to tylko uproszczenie logotypu. Modyfikacja potwierdza nowoczesne ambicje koreańskiej marki.

Jak wygląda nowe logo Kia?

Najnowszy znak rozpoznawczy został był już widziany wcześniej, bo znalazł się na elektrycznym Imagine Concept. Miało to miejsce podczas ostatniego Salonu Samochodowego w Genewie w 2019 r. Teraz jednak oficjalnie potwierdzono zmianę oraz ujawniono hasło, które ma towarzyszyć logotypowi. Nowy znaczek Kia możecie zobaczyć poniżej.

Nowe logo Kia oraz slogan

Napis z nazwą marki został pozbawiony elipsy oraz zupełnie zmieniono czcionkę. Autorzy mówią o symetrii, rytmie i wznoszeniu. – Nowe logo Kia odzwierciedla dążenie firmy do bycia ikoną zmian oraz innowacji – oświadczył Ho Sung Song, dyrektor generalny oraz prezes marki Kia.

KIEROWCO! SPRAWDŹ CZY STAĆ CIĘ NA NAJLEPSZE OPONY NA RYNKU. AKURAT JEST PROMOCJA!

Oprócz tego slogan „Power to Surprise” zastąpiło hasło „Movement that Inspires”. – Nowe logo reprezentuje nasze pragnienie inspirowania klientów, w miarę ewolucji ich potrzeb w zakresie mobilności – dodał CEO marki.

Efektowna prezentacja

Oficjalna pokazanie logotypu nie odbyło się za sprawą zwyczajnej informacji prasowej. Koreańczycy zorganizowali transmisję na żywo, podczas której zaprezentowali pokaz z użyciem dronów i pirotechniki. Cała ceremonia zrobiła duże wrażenie. W połowie stycznia Kia planuje kolejny livestream, na którym przedstawi swoją nową strategię.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News