PILNE: Jednorazowy dodatek finansowy dwa razy większy! Teraz każdy w Polsce może dostać te pieniądze

PILNE: Jednorazowy dodatek finansowy dwa razy większy! Teraz każdy w Polsce może dostać te pieniądze

dodatek na stałe

Podaj dalej

W obliczu szalejącej drożyzny, Polacy chętnie korzystają z wszelkich dodatków, świadczeń czy promocji. Oczywiście, każdy marzy o rewaloryzacji takich pomocy finansowych, bo wraz ze wzrostem inflacji ich realna wartość spadła. Szczęśliwie jednorazowy dodatek można sobie powiększyć samemu i to dwukrotnie. Jak to się teraz robi, czytelnie opisano TUTAJ.

Ten artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Michelin.

Polacy mają teraz dostęp do takich wielu programów pomocowych czy akcji specjalnych, że w ich gąszczu można się nieźle zgubić. Obecnie popularnością cieszy się jednorazowy dodatek, który można spożytkować na paliwo. Jest on przekazywany w formie specjalnej karty upominkowej Orlenu, czyli można go zrealizować na na stacjach tej sieci. O ile taki bon obniży płatność za diesel, benzynę lub LPG zależy częściowo od nas. Warto wiedzieć, że limit na karcie można łatwo zwiększyć i to dwukrotnie.

Karta upominkowa Orlen
fot. materiały prasowe

Jednorazowy dodatek otrzymuje się w prosty sposób

Taki bon to jednorazowy dodatek na paliwo, który można uzyskać wchodząc TUTAJ. Wybierając i kupując komplet (4 szt.) innowacyjnych opon Michelin, nabywamy prawo do otrzymania karty upominkowej Orlenu. W przypadku zakupu opon na felgi 16- lub 17-calowe limit wyniesie 60 zł. Jednak kupując ogumienie 18-calowe lub większe ten dodatek finansowy wzrośnie dwukrotnie, czyli do 120 zł. Wysyłka następujące w ciągu 10-12 tygodni od zamówienia, ponieważ musi minąć m.in. czas na zwroty. Po otrzymaniu karty wystarczy na stacji poinformować kasjera o bonie, aby obniżył rachunek.

Jednak to nie koniec oszczędności na paliwie, ponieważ takowe zapewniają też bezpośrednio innowacje w oponach Michelin. Ich zoptymalizowany opór toczenia sprawia, że oprócz wysokiego poziomu bezpieczeństwa, wpływają też na niższe zużycie paliwa. Dodatkowo technologia EverGrip zapewnia trwałość osiągów na wyjątkowo długie lata. Oznacza to, że raczej nie będziemy szybko myśleć o zakupie kolejnych opon, ponieważ ogumienie Michelin tworzy się tak, aby działo właściwie nawet, gdy bieżnik ma tylko 1,6 mm.

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2
fot. Michelin

Które opony mają te wszystkie nowinki?

Obecnie można zdecydować się na opony wielosezonowe lub letnie. W przypadku ogumienia całorocznego na rynku pojawiła się nowa generacja najlepszego modelu w tym segmencie. To oczywiście Michlein CrossClimate 2, który ma osobne wersje dedykowane dla SUV-ów, a także aut dostawczych. Maksimum bezpieczeństwa i przyjemności z użytkowania zapewniają z kolei letnie opony Michelin Primacy 4+. Natomiast posiadacze mocniejszych samochodów mogą zdecydować się na Michelin Pilot Sport 5, które świetnie sprawują się zarówno na co dzień, jak i okazjonalnie na torze.

Dokładna charakterystyka opon oraz regulamin akcji znajdziesz TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News