PILNE: Jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej zatrzymana! Jechała BMW mając 2 promile. Ale skandal!

PILNE: Jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej zatrzymana! Jechała BMW mając 2 promile. Ale skandal!

Wokalistka zespołu Bajm zatrzymana za jazdę po pijanemu

Podaj dalej

Komenda Stołeczna Policji przekazała szokujące wieści Polskiej Agencji Prasowej. Funkcjonariusze z Moktowa zatrzymali jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Chodzi o uwielbianą przez Polaków wokalistkę zespołu Bajm. Beata P., która szerzej znana jest jako Beata K., będąc nieprawdopodobnie pijana prowadziła samochód marki BMW.

Jak to możliwe, że miała tyle promili?!

Do tej skandalicznej sytuacji doszło w środę wieczorem na al. Niepodległości w Warszawie. Jak ustaliła PAP, wielokrotnie nagradzana piosenkarka prowadziła swoje BMW mając 2 promile alkoholu w organizmie. Tyle przynajmniej było w trakcie kontroli policji, która została wezwana przez jednego ze świadków.

Z nieoficjalnych przekazów wynika, że Beata P. jechała zygzakiem od krawężnika do krawężnika. Jeden z kierowców miał zablokować 61-latce drogę przy zbiegu al. Niepodległości i ul. Batorego na Mokotowie. Wezwana na miejsce policja zatrzymała kobiecie prawo jazdy, a alkomat wykazał szokujące 2 promile.

Co teraz będzie z Beatą?

Wczoraj wieczorem policjanci zatrzymali wokalistkę zespołu Bajm, ale już zwolnili ją do domu. Dziś ma jednak stawić się na komisariacie, gdzie usłyszy zarzuty. Zgodnie z prawem za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi surowa kara, bo do dwóch lat więzienia. Choć podobne procesy celebrytów często uchodzą im płazem, to niezależnie od wyroku będzie to skaza na wizerunku piosenkarki. Beata P. jest wielim autorytetem polskiej sceny muzycznej, a taką wpadkę może przypłacić utratą wielu cennych kontraktów.

Źródło: PAP

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News