PILNE: Dziś ostatni dzień MEGA promocji na stacjach Shell! Tankujcie diesel, benzynę i LPG, bo takie ceny paliw mogą już nie wrócić

PILNE: Dziś ostatni dzień MEGA promocji na stacjach Shell! Tankujcie diesel, benzynę i LPG, bo takie ceny paliw mogą już nie wrócić

Nowa promocja na stacji Shell

Podaj dalej

Piątek, 30 września 2022 r. będzie ostatnim dniem uwielbianej przez Polaków promocji na paliwo. Jeszcze tylko dziś na stacjach Shell będzie można zatankować diesel, benzynę i LPG ze sporą zniżką. Warto z niej skorzystać, bowiem przewidywania ekspertów sugerują, że w październiku paliwo w Polsce zdrożeje.

Chodzi oczywiście o zapoczątkowaną w wakacje akcję, która obniża ceny paliw podstawowych o 30 gr na litrze. Większość sieci stacji paliw wycofała się z podobnej promocji w połowie września, ale ku zadowoleniu kierowców Shell utrzymał ją do końca miesiąca. Polacy bardzo sobie chwalą tę ofertę, bowiem zgodnie z regulaminem kierowcy nie mają żadnego limitu transakcji promocyjnych. Wystarczy karta Shell Clubsmart (do założenia w 2 minuty na smartfonie), aby cieszyć się dużym rabatem.

Dystrybutor Shell - rabat -30 gr
fot. Marcin Zabolski

Jak działa rabat na diesel, benzynę i LPG?

W ten ostatni dzień warto przypomnieć o głównych zasadach promocji, która umożliwa tańsze tankowanie. W celu aktywacji zniżki należy przy kasie okazać kartę Shell Clubsmart (może być wirtualna z aplikacji Shell). Jeżeli zatankowaliśmy podstawową benzynę Shell FuelSave 95 lub olej napędowy Shell FuelSave Diesel, to kasjer naliczy stawkę o -30 gr/l niższą niż cena na pylonie. Jednorazowo w promocyjnej cenie można zatankować do 50 l wybranego paliwa.

Rabat nie jest udzielany na paliwa premium Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel. Te produkty można jednak zatankować taniej we wtorki (benzynę premium) i czwartki (diesel premium), a dokładnie w cenie paliw podstawowych. Do 30 września zniżką dla uczestników programu Shell Clubsmart jest objęte LPG. Shell AutoGas można tankować z rabatem -10 gr/l, a jednorazowo można uzupełnić do 25 l tego paliwa. W ostatni dzień promocji warto jeszcze skorzystać z możliwości tańszego tankowania przed zapowiadanymi podwyżkami.

Rabat na diesel i benzynę od Shell
fot. Shell

Jak rabatować paliwo po zakończeniu promocji?

Od 1 października rabaty na paliwo na stacjach Shell nadal będą możliwe, ale w nieco innej formie. Konieczne nadal będzie uczestnictwo w Shell Clubsmart, bowiem zebrane w programie punkty to wirtualne środki pieniężne, którymi można obniżyć rachunek. Za każdy litr paliwa podstawowego dostaje się po 1 punkcie, a ten ma równowartość 1 grosza. Zatem w przypadku zatankowania 40 l otrzymujemy 40 pkt, czyli de facto 40 gr. Co ważne, w aplikacji Shell nie brakuje regularnych promocji, które oferują bonusowe punkty. Obecnie za zatankowanie za minimum 10 zł można zgarnąć aż 200 dodatkowych punktów Shell Clubsmart (czyt. 2 zł). Sumiennie zbierane punkty to możliwość zafundowania sobie naprawdę sporej obniżki.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News