PILNE: Do 7 stycznia kierowcy w Polsce mogą ubiegać się o zwrot 250 złotych! Jak się nie pomylić wypełniając wniosek? [WYJAŚNIAMY]

PILNE: Do 7 stycznia kierowcy w Polsce mogą ubiegać się o zwrot 250 złotych! Jak się nie pomylić wypełniając wniosek? [WYJAŚNIAMY]

Kierowcy w Polsce

Podaj dalej

Podwyżki cen paliw oraz rosnąca inflacja sprawiły, że koszty jazdy samochodem, ale także codziennego życia zwiększyły się znacząco. Warto w takich okresach skorzystać z akcji specjalnych, które rekompensują niektóre koszty. Kierowcy w Polsce mają jeszcze nieco ponad miesiąc na zwrot nawet 250 złotych.

Co to za akcja?

Program przeznaczony jest dla odpowiedzialnych kierowców, którzy inwestują w swoje bezpieczeństwo. Do tej grupy zaliczamy kierowców, którzy nabyli lub do 7 stycznia 2022 r. nabędą innowacyjny wideorejestrator marki Mio. Największy producent tego typu urządzeń w Europie kolejny raz przeprowadza bowiem akcję „Cashback”.

Dzięki niej można odzyskać nawet 250 złotych za wcześniej zakupiony wideorejestrator. Do akcji „Cashback” kwalifikują się aż 22 produkty, za które można odzyskać sporo pieniędzy. Spośród propozycji można znaleźć nawigacje rowerowe, wideorejestratory samochodowe oraz kamerę dedykowaną jednośladom. Pełną listę urządzeń promocyjnych znajdziesz poniżej.

Mio Cashback tabela

Dlaczego warto sięgnąć po lepszej jakości wideorejestrator?

Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy panują bardzo trudne warunki na drogach. Krótszy dzień i częste opady sprawiają, że prawdopodobieństwo uczestnictwa w wypadku jest bardzo wysokie. Zazwyczaj to po nim kierowcy doceniają to, że posiadają nagranie, które jest rzetelnym i wiarygodnym odzwierciedleniem zaistniałej sytuacji. Dlatego też akcja „Cashback” wiąże się z korzyściami finansowymi nie tylko ze względu na zakup, ale i zwiększenie szans na ewentualne odszkodowanie.

Akcja „Cashback” z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, dlatego postanowiliśmy przeprowadzić ją również w tym roku – mówi Łukasz Tetkowski, Marketing and Communication Head CEE & DACH, Mio Mitac International Corp. – 22 modele zostały objęte promocją. Jestem przekonany, że niezależnie czy podróżujemy rowerem, autem, motocyklem, wśród zaproponowanej gamy produktów każdy znajdzie coś dla siebie – dodaje.

Mio Cashback promocja

Co zrobić, żeby dostać zwrot pieniędzy?

Jednym z najważniejszych warunków akcji „Cashback” jest zakup sprzętu na terenie Polski oraz od polskiego dystrybutora. W promocji biorą udział najlepsze i najpopularniejsze modele. To chociażby najnowsza kamera dedykowana motocyklom, skuterom czy hulajnogom – Mio MiVue M700 (taniej o 250 zł). Do „Cashback” kwalifikuje się też doceniany przez media wideorejestrator Mio MiVue 846, także Mio MiVue 818.

Zwroty pieniędzy będą realizowane, jeśli sprzęt zostanie zakupiony najpóźniej 7 stycznia 2022 r. Po zakupie należy wejść na stronę www.miocashback.pl i wypełnić znajdujący się tam formularz. Należy w nim załączyć paragon lub fakturę VAT. Konieczne jest też podanie numeru seryjnego oraz zdjęcia kodu z opakowania. Żeby nie popełnić błędu, poniżej załączamy fotografię z zaznaczonym kodem.

Zdjęcie kodu do Mio Cashback

Więcej szczegółów tej promocji oraz regulamin akcji można znaleźć na stronie https://www.miocashback.pl/.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News