PILNE: Diesel zaliczył nagły zjazd cenowy! Kierowcy w Polsce tankują taniej na tych stacjach paliw [LISTA]

PILNE: Diesel zaliczył nagły zjazd cenowy! Kierowcy w Polsce tankują taniej na tych stacjach paliw [LISTA]

Nagły zjazd cenowy. Diesel dużo tańszy

Podaj dalej

Czwartek przywitał kierowców dużymi spadkami cen oleju napędowego na stacjach paliw. Jedna z sieci oferuje najlepszej jakości diesel taniej o kilkadziesiąt groszy na litrze! Listę stacji z tą wyjątkową promocją znajdziesz TUTAJ.

Obniżka cen paliw na większości stacji nie zdarza się często. Wyjątkiem jest sieć Shell, na której atrakcyjna promocja powtarza się co tydzień. Zawdzięczamy to pożytecznej akcji „Wtorki i czwartki z Shell V-Power”. Zgodnie z jej zasadami, paliwa premium ze specjalnymi dodatkami uszlachetniającymi są we wspomniane dni oferowane w cenie paliw podstawowych.

Shell V-Power Diesel dziś dużo taniej
fot. Shell

Co taniej i w jakie dni?

Co wtorek taniej zatankujemy benzynę premium Shell V-Power 95, a w czwartki olej napędowy Shell V-Power Diesel. To pozwala odkryć jak wiele daje stosowanie paliw premium i to bez dodatkowych kosztów. Korzyści są naprawdę duże, bo paliwa premium na stacjach Shell pomagają oczyszczać silnik i układ paliwowy z osadów nagaru. Dodatkowo zabezpieczają przed ponownym szybkim osadzaniem.

Co daje brak osadów? Przede wszystkim efektywniejsze spalanie paliwa przy mniejszej konsumpcji. Czasem nawet jedno zatankowanie Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel potrafi sprawić, że silnik pracuje jak dawniej. Właściwa moc znów wraca, podobnie jak nieco mniejsze spalanie. Poza tym czystszy układ wpływa pozytywnie na żywotność.

Shell V-Power Diesel - pistolet paliwowy
fot. Piotr Malecki / Getty Images

Czy to nie jest ściema?

O tym, że to naprawdę działa przekonują statystyki. Już co trzeci klient stacji Shell tankuje właśnie paliwo premium, nie tylko w dni promocyjne. Jeśli ktoś naprawdę chce dbać o swoje auto, powinien zafundować swojej maszynie taką kurację. Akcja „Wtorki i czwartki z Shell V-Power” działa na terenie całej Polski. Jednak przed wyprawą warto upewnić się, że dana stacja ma dystrybutor z paliwami premium i czy bierze udział w promocji. Listę stacji Shell biorących udział w promocji udostępniono TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News