PILNE: Cena za najlepszy Diesel na tych stacjach paliw nagle spadła! Kierowcy nie mają czasu do stracenia [GDZIE TANKOWAĆ?]

PILNE: Cena za najlepszy Diesel na tych stacjach paliw nagle spadła! Kierowcy nie mają czasu do stracenia [GDZIE TANKOWAĆ?]

Shell V-Power Diesel dziś dużo taniej

Podaj dalej

Od pewnego czasu ceny paliw utrzymują się na stabilnych, dość wysokich poziomach. Jednak w czwartkowy poranek na stacjach jednej sieci kierowcy zaobserwowali sporą obniżkę na najlepszej klasy Diesel. Okazuje się, że to nie żadna anomalia, a wyjaśnienie tego zjawiska oraz listę stacji z promocją znajdziesz TUTAJ.

Jak działa paliwo premium?

Czym jest ten najlepszej klasy Diesel? W ten sposób często określa się uszlachetnione paliwa, które mają nieoceniony wpływ na działanie i żywotność silnika. Dotyczy to zwłaszcza mieszanek paliw premium opracowanych przez Shell. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że tankując wzbogacone o dodatki paliwo można natychmiast poprawić pracę jednostki napędowej.

Shell V-Power Diesel - pistolet paliwowy
fot. Piotr Malecki / Getty Images

Dzieje się tak dlatego, że w paliwach premium Shell V-Power Diesel oraz Shell V-Power 95 zawarte specjalne uszlachetniacze. Dzięki nim z silnika oraz całego układu paliwowego usuwane są szkodliwe osady, które pogarszają wydajność. Ze wspomnianymi dodatkami nie tylko się je usuwa, ale też zabezpiecza przed powstawaniem nowych. W efekcie silnik zaczyna pracować żwawiej, a jednocześnie zyskuje konserwację.

Dlaczego dziś jest taniej?

Co ważne, kierowcy działanie odczuwają bardzo szybko. Nic dziwnego, że już co trzeci klient stacji Shell tankuje właśnie paliwa premium, mimo że kosztuje trochę więcej. Jednak dzięki znakomitej akcji „Wtorki i czwartki z Shell V-Power” kierowcy mogą łatwiej przekonać się o ich działaniu. We wspomniane dni oferowane są bowiem w cenie paliw podstawowych. We wtorki taniej tankujemy wzbogaconą benzynę Shell V-Power 95, a w czwartki (jak dziś) uszlachetniony Shell V-Power Diesel.

Na stacji Shell przygotujesz samochód na zimę
fot. Piotr Malecki / Getty Images

Akcja ma zasięg ogólnopolski, ale przed przyjazdem na najbliższą stację Shell warto sprawdzić ich listę TUTAJ. Nie wszystkie punkty posiadają dystrybutory z kompletną ofertą paliw premium, ale na szczęście są dostępne na zdecydowanej większości stacji. Oprócz zatankowania paliwa premium warto skorzystać także z bogatej oferty gastronomicznej na stacjach Shell. Wiele jakościowych produktów sprawia, że klienci tych stacji menu także opisują jako premium.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News