PILNE: Bardzo ważna informacja dla kierowców tankujących diesel w Polsce! Od tego zależy, ile wydasz pieniędzy na stacji paliw

PILNE: Bardzo ważna informacja dla kierowców tankujących diesel w Polsce! Od tego zależy, ile wydasz pieniędzy na stacji paliw

Shell oferuje zimowego Diesla wysokiej jakości

Podaj dalej

Kierowcy tankujący w Polsce diesel powinni koniecznie zaznajomić się z komunikatem jednej z największych sieci stacji paliw. Ma to fundamentalne znaczenie nie tylko dla pieniędzy w portfelu, ale i tego, jakiej jakości paliwo trafi do baku samochodu. Wszystkie szczegóły zebrano TUTAJ.

Ważne informacje w komunikacie

Okazuje się, że dzień, w którym tankujemy diesel lub benzynę nie jest bez znaczenia. Sieć Shell przypomina, że obecnie trwa akcja „Wtorki i czwartki z Shell V-Power”. Komunikat dotyczący tej promocji (sprawdź TUTAJ) informuje o niezwykle preferencyjnych stawkach na ulepszony diesel i benzynę. W praktyce można zatankować nawet o kilkadziesiąt groszy taniej na litrze.

Co wtorek benzyna premium Shell V-Power 95 jest oferowana w cenie zwykłej 95-tki. Z kolei w każdy czwartek ulepszony Shell V-Power Diesel kosztuje tyle samo, co podstawowy olej napędowy. To wyjątkowa okazja, aby zatankować specjalne paliwa z dodatkami uszlachetniającymi. Ich działanie jest bardzo pożyteczne dla silników, dlatego zazwyczaj ceny benzyny i diesla premium są wyraźnie większe.

Na stacji Shell przygotujesz samochód na zimę
fot. Piotr Malecki / Getty Images

Co daje diesel lub benzyna premium?

Używanie paliw premium wpływa znakomicie na silniki, bowiem usuwa szkodliwe osady nagaru. Usunięcie tych osadów pomaga w niedługim czasie usprawnić spalanie i odczuć wyższą moc silnika. Warto zauważyć, że wpływa to nie tylko na wydajność, ale też żywotność jednostek napędowych.

Wielu Polaków już przekonało się jak zbawienne jest działanie paliw premium. Statystyki wskazują, że co trzeci klient stacji sieci tankuje Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel. W akcji biorą udział niemal wszystkie punkty sieci Shell, ale są też wyjątki. Dla pewności warto sprawdzić ich listę TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News