PILNE: 4 lipca rewelacyjna promocja dla kierowców! Na tych stacjach paliwo za bezcen, tylko rano i wieczorem [LISTA]

PILNE: 4 lipca rewelacyjna promocja dla kierowców! Na tych stacjach paliwo za bezcen, tylko rano i wieczorem [LISTA]

4 lipca promocja dla kierowców Tesli

Podaj dalej

Wakacje to okres, w którym kierowcy mogą liczyć na szereg promocji na stacjach. Dobrze poinformowani są w stanie zatankować lub uzupełnić zapas energii dużo taniej. Dziś, 4 lipca na wybranych na stacjach obowiązuje bardzo duża promocja, ale tylko w wybranych godzinach.

Promocja na stacjach poza godzinami szczytu

Owa promocja ma ulubioną formę kierowców. Paliwo, a konkretnie prąd, którymi „tankuje się” auta elektryczne będzie za darmo. Na taką promocję zdecydowała się Tesla z okazji amerykańskiego Święta Niepodległości, obchodzonego 4 lipca. Decyzją Elona Muska, każdy, kto tego dnia ładuje się na Superchargerze poza godzinami szczytu nie zapłaci absolutnie nic.

Tesla Supercharger - stacja ładowania
fot. Tesla

Niestety promocja nie ma charakteru globalnego, dlatego użytkownicy Superchargerów w Polsce nie mogą liczyć na darmowy prąd. Akcja ograniczona jest nawet na terenie USA, bo dotyczy tylko wybranych stacji ładowania na terenie 5 stanów (lista dostępna TUTAJ). Na wyznaczonych obiektach w Kalifornii, Arizonie i Nevadzie darmowe ładowanie obowiązuje poza godzinami (09:00-18:00). W Oklahomie i Teksasie bez opłat naładujemy się przed 11:00 lub po 20:00.

Samochodów Tesli przybywa szybciej niż ładowarek

Promocja Tesli ma pomóc w rozładowaniu korków, które co roku (4 lipca) paraliżują wiele dróg w USA. Ważne jest nie tylko zachęcenie do wyruszenia poza godzinami szczytu, ale i ładowania się w tym czasie. W USA coraz bardziej kierowcy aut elektrycznych odczuwają dyskomfort przy ładowarkach. Tesli na drogach przybywa w tempie o 50 proc. więcej rocznie, a Superchargerów o 30 proc. Niektórym coraz trudniej jest uniknąć oczekiwania na wolne stanowisko.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News