Pijany kierowca przewiózł młodego chłopaka tuningowanym samochodem. W taki sposób zabił go na oczach jego dziewczyny

Pijany kierowca przewiózł młodego chłopaka tuningowanym samochodem. W taki sposób zabił go na oczach jego dziewczyny

Podaj dalej

Brawura, alkohol i samochody o dużej mocy to przepis na tragedię. Ku przestrodze warto poznać smutną historię, która miała miejsce w Rosji.

W nocy z czwartku na piątek chłopak z dziewczyną stanęli koło budki na hot-dogi. W to samo miejsce podjechał kolega mężczyzny w tuningowanym Nissanie Bluebird. 32-latek zaproponował mu przejażdżkę na prawym fotelu. Podekscytowany chłopak wsiadł do auta i poprosił swoją dziewczynę, aby jechała za nimi jego pojazdem.

Niestety prowadzący Nissana był pijany. Podczas bardzo szybkiej jazdy w terenie zabudowanym stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię. W stanie ciężkim trafił do szpitala, a jego 25-letni pasażer zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Wszystko wydarzyło się na oczach dziewczyny, która nie mogła uwierzyć, że tak zakończył się ten wieczór.

Jest nagranie

Moment wypadku można zobaczyć na wideo powyżej. Powinna to być przestroga dla wszystkich, którzy lekceważą brawurę oraz jazdę po alkoholu. Taka mieszanka, zwłaszcza w terenie zabudowanym, znacząco zwiększa szansę na doprowadzenie do tragedii.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News